petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşlarım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve jakobgul tarafından 1 Eylül 2014 başlatılmıştır.

1. jakobgul

jakobgul Guest

merhaba arkadaşlar kuşum hala yumurtlamadı görüntüsü hala aynı yuvaya girip çıkıyor <arada kemiriyor.erkek kuşumsa çok istekli o kadar azgınki konduğu çubuga sürtünüyor.ama bugün havuçlı yumurtalı karısımdan yapıp verdım yemediler.başka önericeginiz mama varmı.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:20 -->-> Daha önceki mesaj 16:16 --

2. Onur KUZUKIRAN

Altın Üye

Beğenileri:
    0
    havuç mamasına alışdırmanız gerek yavru büyütürken yemle beslerse yavru gelişiminde sorun olabilir

3. jakobgul

jakobgul Guest

peki ne yapmam gerekiyor.bir biginiz varmı hiç yemediler ya .erkek olan bir iki gagaladı dişi yaklaşmadı bile

4. jakobgul

jakobgul Guest

evet ne yapmam lazım yazıızın devamı yok

5. tarçın ve şaşkın

Bal koyun bi cay kasigi kadr bebe biskuvisi yda petibor biskuvi ezin icine bir de mamanin en ustune hafif yemlerinden serpin ki yem var sansin snra tadini alinca mamanin yemeye baslarlar

6. jakobgul

jakobgul Guest

basaralı oldum saolun yumurayı sade olarak verdim üzerine yem serptim yemlikleride çıkardım yediler

7. bülent bilgiç

benim ki de mamayı pek yemiyor, ama havuçun kendisini salatalığı marulu armutu elmayı öyle azar azar 1 er dilim yiyor ara ara..

8. Emre TAVLAN

Emre TAVLAN Active Member

Beğenileri:
    9
    dostum teknık destek altında bu konuyu nıye acıyorsun

9. yusufkral

yusufkral Active Member

Beğenileri:
    3
    havuçu telere tak denen benimkiler öyle yiyor

10. jakobgul

jakobgul Guest

konuyu nereden açmam lazım söyleyin ozaman

11. Oğuzhan Mavi

Konu ilgili kategoriye taşınmış zaten. Oradan bakabilirsiniz nereye açacağınıza...

#12 Oğuzhan Mavi, 8 Eylül 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 8 Eylül 2014

Sayfayı Paylaş