Karadeniz Pet

Kuşlarima aldigim yem . Nasil ?

• Konbuyu başlatan Ediz Edizoğlu
  • Başlangıç tarihi
E

Ediz Edizoğlu

Guest
d3760b9bd630e16c97f969a124a535c0.jpg

Pek iyi yem olmadigini biliyorum ama cebimde 5 Tl den fazlasida yoktu mecbur bu yemi aldim kuslarim yumurtada nasil bir yem sizce ? Birde haftada kacgun mama yapayim ?

Çok pahalı

Quik Meyveli Muhabbet Yemi 1 Kg GittiGidiyor'da 135272651

Ben buradan alıyorum. Adam çuvaldan bölüp kilo işi 1'er kiloluk paketler halinde yolluyor. tek kuşun varsa 2-3 kilo al. Seni rahat 8-9 ay götürür. ben çift besliyorum 5 kilo alıyorum ortalama 1 yıl yetiyor.

Kapınamı geliyor 5 kilo nekadar ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:19 -->-> Daha önceki mesaj 16:18 --

Bu yem içinde vitamin diye sözü edilen şeyler boyalı ekmek kırıntısıdır. Yarardan çok zararı vardır.

Maltepeye yakın olan arkadaşlar gelip kullandığım Vivid karışık muhabbet kuşu yeminden alabilirler.

Abi vermimmi napim ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Kİlo fiyatı x 5kg + 5-6tl arasında bi kargo ücreti oluyor. Ben 23-24 tl sanırım o civarda almıştım.

İmkan varsa başa al, yoksa yapacak birşey yok vereceksin illa..
Ama o renkli tanecikleri ayıkla istersen.

Tamam abi denerim. Bide Bizim kuşlara haftada kaçkere mama yapayım yumurtalılarya :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:24 -->-> Daha önceki mesaj 16:24 --

Kİlo fiyatı x 5kg + 5-6tl arasında bi kargo ücreti oluyor. Ben 23-24 tl sanırım o civarda almıştım.

Abi sen o renkli şeyleri ayırdınmı

İşin aslı ayırmıyorum. Ama levent bey söyledikten sonra zararlı olduğunu öğrendim bundan sonra ayıracağım.

Orta seviye yem. Versele laga nette 5.50 ye geliyor toplu alimlarda. Haftada 2 iyidir.

ediz quick yem verme kuşa boyalı ekmek var içinde

Son düzenleme:
aldığınız ürünlerin son kullanma tarihine bakmayıda unutmayın kaliteli marka ucuz diye hemen almadan önce son kullanma tarihine mutlaka bakın

Bir de son kullanma tarihine dikkat ediniz. Ben vitakraft ı bir türlü yedirememiştim kuşlarıma. Kurtlanınca da attım bir dünya yemi. Ama Versele Laga yı yedirebilmiştim.

Quik kullanın.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:00 -->-> Daha önceki mesaj 00:59 --

Bakın bir çok iyi marka var.
Yem ; Quik
Kuş kumu ; Gold wings bu ikisi önerilerim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:02 -->-> Daha önceki mesaj 01:00 --

quik olmayabilir . Ben konuşturucumu , yemimi ve vitaminimi karıştırıp verdiğim için paketleri yok. İsimleri tam olmayabilir ama , kuş kumu çok önemlidir ,gold wings ...

Geri