Karadeniz Pet

Kuşlarıma kafes pardon villa aldım :))

• Konbuyu başlatan Mehmet Gündoğdu
  • Başlangıç tarihi
M

Mehmet Gündoğdu

Guest
Büyük papağan kafesi aldım rahat etsinler istedim iyimi :D

keşke dik değilde yan çizgili alsaydın :) Yinede güzelmiş, güle güle otursunlar :p

tel araları geniş.. muhabbetlerin aralardan cıkma olasılıgı baya yuksek.. + olarak yuvalıgı asarsanız daha rahat edeceklerdir hayırlı olsun

tel araları geniş.. muhabbetlerin aralardan cıkma olasılıgı baya yuksek.. + olarak yuvalıgı asarsanız daha rahat edeceklerdir hayırlı olsun

Aradan çıkabileceğini sanmıyorum pek ama boyunları filan çıkartıp sıkıştırırlar diye korkumda var dişi olan geçemez zaten şişko :D

Tayfunun dediği gibi yatay olan kafeslerden alsan daha iyiydi mubişler gagası ile tutunup tırmanmayı seviyor bunlar daha büyük hayvanlar için ama almışsın bizede hayırlı olsun demek düşer

Tayfunun dediği gibi yatay olan kafeslerden alsan daha iyiydi mubişler gagası ile tutunup tırmanmayı seviyor bunlar daha büyük hayvanlar için ama almışsın bizede hayırlı olsun demek düşer

uygun bu vardı yan taraflar yatay en azından.Büyük almamın nedeni eskisi gibi 24 saat serbest kalmayacaklar ev çok pislendi o yüzden rahat etsinler istedim ufak kafesten iyidir en azından :)

bende büyük kafes kullanma taraftarıyım kuşlar rahat etsin diye zaten evin içinde kafesleri 24 saat açık serbestirler evi ortak kullanıyoruz :)

bende büyük kafes kullanma taraftarıyım kuşlar rahat etsin diye zaten evin içinde kafesleri 24 saat açık serbestirler evi ortak kullanıyoruz :)

bizimkilerde serbestti abi ama kemirmedik zıçmadık yer bırakmadılar bizimkiler şikayet ediyolar ondan aldım kafesi :D

yatay telli olsa daha iyi olurmuş. hayırlı olsun

Keşke çifthane alsaymışsınız bende aldım bu tipten şimdi çifthane olsaydı diyorum :) ama hayırlı olsun bu da çok hoş :)

Hayırlısı olsun çok güzel bir kafes :) Fakat keşke çifthane alsaydınız, daha iyi olurdu. Çünkü muhabbet kuşları için kafes alanı dikine değil de enine geniş olması daha iyi olur her açıdan.

hayırlı olsun :)

kafes arasından çıkabilseler şimdiye kadar çıkarlardı zaten gayet rahatlar dediğim gibi yan taraflar yatay tel önden görünmüyor olabilir net :)