Karadeniz Pet

kuslarima ne oluyor :(

ERKİN AK

Paylaşımcı Üye
Arkadslar disi kusum solunum hastaligi cekiyor vetriner ilac verdi.
Az once eve geldim erkek kusum kuyruk tuylerini koparmis bir daha uzamaz mi ucamaz mi

son durum
arkadaşlar durum bu uzarmı ne yapmalıyım uzaması için tekrar.

4mRzdL.jpg

Son düzenleme:
acaba dişiyi aldındiye kendine zararmı verdi uzarmı konusunu bilmiyorum geçmiş olsun

Disi hasta cifthaneyi ikiye boldum ona ayri su verdim. Hastalik bulasir diye sanrim kendine zarar verdi bir hastaligi yok gibi canli gorunuyor birlestirdim onlari tekrar. Ama dort adet koparmis.

İlacı düzenli kullan.Veteriner kuşu muayene etmedimi? Mesela bizimkinin kursağından örnek aldı.Hastalık tanısı koydu.Ona göre antibiyotik verdi.

Disi kusum hasta ona ilaci verdi bnde erkek kusumada hastalik bulasir ve disinin ilacli suyundan icmesin diye cifthanenin orta bolmesini kapattim eve gldigimde koparmisti. Ya stres yapti birbirleeine ulasamadilar diye. Cunku cok canli suan actim aralarini

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:11 -->-> Daha önceki mesaj 18:44 --

arkadaşlar durum bu uzarmı ne yapmalıyım uzaması için tekrar.

4mRzdL.jpg

Bence tekrar uzar çünkü benim kuşlarda tüy dökümüne girince kuyruk tüyleri düşüyor sonra tekrar çıkıyor.

içimi rahatlattınız [MENTION=422]Aytekin DOĞAN[/MENTION]. çok kötü oldum dün eve gidince. biri hasta diğeri bu halde. takviye birşey yapmam lazım mı. vitamin veriyorum marul havuç ve mama veriyorum zaten.

Geri