petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuslarima yardım

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Azra BARBAROS tarafından 18 Temmuz 2014 başlatılmıştır.

1. Azra BARBAROS

Azra BARBAROS New Member

Beğenileri:
    0
    Sokakta bulduğum yavru arap bülbülü yavrusunu eve almıştım bizim muhabbet kuşlarıyla onun kagesini yan yana koymuştum bu sabah uyandığımda arap bülbülünü ölü buldum kuşu gömdük babam işten gelince kızım kuşlar hastalık mı kaptı biraz halsiz görünüyorlar dedi annemde inşallah öyle birşey olmamıştır dedi babamda kızım bak hastalık kapmış olabilirler belkide ölebilirler bu belli bişe değil dedi sonra ağladım sonra kalkıp sularına vitamin kattım sizce kuşlarıma bişe olur mu? Veya ne yapmalıyım? Dışkıları sıvı değil sadece halsizler...

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:42 -->-> Daha önceki mesaj 18:35 --

Lütfen yardım edin!!!!!

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:47 -->-> Daha önceki mesaj 18:42 --

Kimse bise demeyecekmi??

2. Adem Hendan

Tuyleri kabarikmi ?

3. Azra BARBAROS

Azra BARBAROS New Member

Beğenileri:
    0
  4. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Kafesler farklıysa ölümcül bir şey olacağını sanmıyorum. İçinizin rahat etmesi için veteriner ya da bir üreticiye gitmenizde yarar olacaktır.

5. Azra BARBAROS

Azra BARBAROS New Member

Beğenileri:
    0
    Tamam çok teşekkür ederim :)

6. Adem Hendan

Ginede vitamin eksik etme

7. musa351

musa351 Guest

Resim atarsanız daha net bir şekilde söyleriz

8. Azra BARBAROS

Azra BARBAROS New Member

Beğenileri:
    0
    Vitamini vermeye devam edeceğim fotograf atmayi çok denedim nedenini bilmiyorum ama olmuyor hizliresim.com a yukluyorum bilgiler çıkıyor ama siteye nasıl yukleyecegimi bilmiyor ayrica dişi kusum arap bülbülünün dün yaptığı gibi kafasini arkaya atıp uyuyor bu normalmi kuşları ayirmalimiyim?

9. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
  10. Azra BARBAROS

Azra BARBAROS New Member

Beğenileri:
    0
    Şimdi anladım demek bilgidayardan girmek gerekiyormus ben tabletten giriyodum hemen aciyorum bilgisayarı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:34 -->-> Daha önceki mesaj 21:05 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:34 -->-> Daha önceki mesaj 21:34 --

http://i.hizliresim.com/lBkd4b.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:48 -->-> Daha önceki mesaj 21:34 --

http://i.hizliresim.com/Y3vDAE.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:14 -->-> Daha önceki mesaj 21:48 --

http://i.hizliresim.com/BoZA8L.jpg
    http://i.hizliresim.com/Pv5rO6.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:18 -->-> Daha önceki mesaj 22:14 --

kafesleri ayırdım oyuncağın üstünde olan kuşumdan şüpeliyim

Sayfayı Paylaş