petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlarımdaki acayiplik

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Serkan KILINÇ tarafından 17 Mayıs 2015 başlatılmıştır.

1. Serkan KILINÇ

Beğenileri:
    0
    2 adet muhabbet kuşum var yaklaşık 2 haftadır yanyanalar dişi kuşu gagası kahverengi erkeğinki koyu mavi kızışmış diye tahmin ediyorum ikisininde yanlız acayip olan bir durum var dişi kuş sanki kur yapar gibi ötüyor erkeği öpmeye çalışıyorlar biraz öpüştükten sonra erkek kaçıyor dişi öpüşürken erkeğin üstüne ayağını üstüne atmaya çalışıyor neden bölyle tam tersi olması gerekmiyormu ?

2. Levent ACAR

Levent ACAR Well-Known Member

Beğenileri:
    74
  3. Serkan KILINÇ

Beğenileri:
    0

galiba öle anlamadım yaklaşık 3-4 yıl kuş besliyorum ilk defa böle bişey gördüm :) :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:20 -->-> Daha önceki mesaj 13:23 --

kaç gün geçti bi anlayan yokmu napmaya çalışıyo bu dişi kuş resmen erkeğe kur yapıyor.

Sayfayı Paylaş