petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuslarimdan bi kare yumurtali

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve göztepe1925 tarafından 1 Aralık 2014 başlatılmıştır.

1. göztepe1925

Beğenileri:
    0
    Kuslarimin uzun zamandir yumurtlama hevesine kapilmistim ve suan 5 yumurta var ve 1 yumurtayi yanlislikla kirdim fotolarini cekip sizle payladiyim dedim ew uretimidir masallahinizi eksik etmeyin darisi daha olmayanlarin basina insallah :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:15 -->-> Daha önceki mesaj 20:15 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:17 -->-> Daha önceki mesaj 20:15 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:17 -->-> Daha önceki mesaj 20:17 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:18 -->-> Daha önceki mesaj 20:17 --

Buda onceki yavrusu:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:19 -->-> Daha önceki mesaj 20:18 --

2. x16

x16 New Member

Beğenileri:
    0
    maşallah :)

3. göztepe1925

Beğenileri:
    0
    Tesekurler:) bi ara taner vardi ne oldu kardes birden kayboldu oda bekliodu yumurta:)

Sayfayı Paylaş