petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşlarımı ayırsammı acaba

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve timur5253 tarafından 3 Nisan 2015 başlatılmıştır.

1. timur5253

timur5253 New Member

Beğenileri:
    0
    erkek muhabbet kuşumun yanına yaklaşık 40 gün önce dişi aldım aldıktan 1 hafta içinde dişi devamlı eşe yetıyodu. 3.4 saniye gibi bir çifleşme oldu şuanda çifleşme belirtisi falan yok.ayırsammı ayırsamda ne kadar süreline ayırayım

2. bysmtnc

bysmtnc New Member

Beğenileri:
    0
    çiftleşme olmuşsa bence ayırmayın.acemilik çekiyolar sanırım.zamanla alışıp çiftleşeceklerdir.

3. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Bence de gerek yok 2 ay daha sabretmelisiniz

4. timur5253

timur5253 New Member

Beğenileri:
    0
    birde dişi yuvalığa ilgi göstermiyo hiç girmiyo erkek devamlı yuvalığın önünde tünekte içeri girip çıkıyo birde yuvalığın içine yem kusuyo yuvalığın girişine aynı dişiye kur yapar gibi hareketler yapıyo yuvalığın içini baktım resmen yem doldurmuş

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:48 -->-> Daha önceki mesaj 15:25 --

birde dişi yuvalığa ilgi göstermiyo hiç girmiyo erkek devamlı yuvalığın önünde tünekte içeri girip çıkıyo birde yuvalığın içine yem kusuyo yuvalığın girişine aynı dişiye kur yapar gibi hareketler yapıyo yuvalığın içini baktım resmen yem doldurmuş

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Rahatsız etmeyin inşaallah yuvaya da girer çiftleşir de fotoğrafları var mı

6. timur5253

timur5253 New Member

Beğenileri:
    0
    resim atamıyorum hızlı resimden denedim beceremedim

Sayfayı Paylaş