Kuşlarımı eğitirken

Konusu 'Muhabbet Kuşu Eski Konular ( Kapalı Bölüm )' forumundadır ve Alican YARANBAŞI tarafından 25 Ocak 2014 başlatılmıştır.

 1. Alican YARANBAŞI
  Çevrimdışı

  Arkadaşlar 2 adet muhabbet kuşum var 4 aylıklar sanırım ilk olarak paşa adlı kuşum vardı ona biraz konuşmayı öğrettim 1 2 hafta önce dişi kuş aldım paşa benimle çok ilgilenmez oldu sizce eğitime devam etmek için farklı odalara farklı kafeslere koyup devam etsem olur mu yoksa bundan zarar mı görürler çok sağolun.
   
 2. Hamsi
  Çevrimdışı

  Hamsi Guest

  yapmadan önce düşünmeliydin
   
 3. Alican YARANBAŞI
  Çevrimdışı

  Hocam yapmadan önce düşünmeliydin diye böyle atar yaparak konuşmana gerek yok ben yaptığım hatanın farkındayım ve burda bilgi sahibi kişilerden tavsiye almak istiyorum önerin var mı varsa onu söyleyebilirsin ben bu başlığı laf yemek için açmıyorum bişeyler öğrenmek için açıyorum.
   
 4. bace
  Çevrimdışı

  bace Guest

  Kardeşim kuşlar bir biri ile ilgilendigi için seninle ilgisi azalir eger farkli odalara koysanda bir biri ile otuserek iletisime gecerler ama ilgilenirmi ayrirsan ilgilenmez mi pek bilmiyorum kardes
   
 5. Alican YARANBAŞI
  Çevrimdışı

  Çok sağolun hocam evet bu seferde odadan odaya bağırıyorlar resmen peki bazı kelimeleri ses kaydı yapıp dinletsem öğrenirler mi ?
   

Sayfayı Paylaş