Karadeniz Pet

Kuşlarımı eğitirken

• Konbuyu başlatan Alican YARANBAŞI
  • Başlangıç tarihi
A

Alican YARANBAŞI

Guest
Arkadaşlar 2 adet muhabbet kuşum var 4 aylıklar sanırım ilk olarak paşa adlı kuşum vardı ona biraz konuşmayı öğrettim 1 2 hafta önce dişi kuş aldım paşa benimle çok ilgilenmez oldu sizce eğitime devam etmek için farklı odalara farklı kafeslere koyup devam etsem olur mu yoksa bundan zarar mı görürler çok sağolun.

yapmadan önce düşünmeliydin

Hocam yapmadan önce düşünmeliydin diye böyle atar yaparak konuşmana gerek yok ben yaptığım hatanın farkındayım ve burda bilgi sahibi kişilerden tavsiye almak istiyorum önerin var mı varsa onu söyleyebilirsin ben bu başlığı laf yemek için açmıyorum bişeyler öğrenmek için açıyorum.

Hocam yapmadan önce düşünmeliydin diye böyle atar yaparak konuşmana gerek yok ben yaptığım hatanın farkındayım ve burda bilgi sahibi kişilerden tavsiye almak istiyorum önerin var mı varsa onu söyleyebilirsin ben bu başlığı laf yemek için açmıyorum bişeyler öğrenmek için açıyorum.

Kardeşim kuşlar bir biri ile ilgilendigi için seninle ilgisi azalir eger farkli odalara koysanda bir biri ile otuserek iletisime gecerler ama ilgilenirmi ayrirsan ilgilenmez mi pek bilmiyorum kardes

Kardeşim kuşlar bir biri ile ilgilendigi için seninle ilgisi azalir eger farkli odalara koysanda bir biri ile otuserek iletisime gecerler ama ilgilenirmi ayrirsan ilgilenmez mi pek bilmiyorum kardes
Çok sağolun hocam evet bu seferde odadan odaya bağırıyorlar resmen peki bazı kelimeleri ses kaydı yapıp dinletsem öğrenirler mi ?

Geri