Karadeniz Pet

Kuşlarımın anlaşması için ne yapabilirim?

• Konbuyu başlatan Romeo
  • Başlangıç tarihi
R

Romeo

Guest
Merhaba arkadaşlar 2 hafta önce erkek kuşuma dişi aldım.İlk başta çok kavga ediyorlardı.Artık o kadar etmiyorlar ama yinede dişi erkeğin yanına gidince gagalıyor.Eskiden dişi yem yerken erkek onu engelliyordu.Şimdi ikisininde yemlikleri ayrı.Fakat yinede alışamadılar bir türlü.Kuşu değiştiremiyorum.Adam kabul etmiyor.Başka bir kafesim olmadığı içinde ayıramıyorum.Sizce turp tohumu yada nijer kullansam faydası olurmu?Yorumlarınızı bekliyorum.

erkek kuşun seçim yapması en güzeli.keşke erkeği götürüp petshopda eş seçmesi için kafese salsaydınız.
dişiyi değiştirmenizi öneririm

erkek kuşun seçim yapması en güzeli.keşke erkeği götürüp petshopda eş seçmesi için kafese salsaydınız.
dişiyi değiştirmenizi öneririm

i.Kızgınlaştırıcı tohumlar kullansam olurmu başka önerileriniz varmı çünkü değiştiremiyorum kuşu? :(

Moderatör tarafında düzenlendi:
eş tutmadıkdan sonra naparsan yap fayda etmeyebilir.

gerçekçi olmak gerekirse usta hiç bişey yapmazsın anca gider nijer alırsın verirsin dişi yanar sana hoş görünür anlaştı sanarsın, ama istemediklerimi zaman asla kaynaştırmazsın birbirlerine ne verirsen ver...

hocam nasıl degıstırmıyorkı ya az ugrasın gerekırse mahkemeye kadar gıdın hakkınızı savunun

Geri