petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlarımin çiftleşmesi?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Sametalkan tarafından 30 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Sametalkan

Sametalkan New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar merhaba

Devamlı yuvalığa girip çıkan cilveleşmeler işte beyaz balık şeyini kemirmelerden falan yola çıkarak size iki soru sormak istiyorum.

1- yaklaşık 2-3 haftadır yuvalığa gitip çıkma gibi durumlar devam ediyor ama halen çiftleşme olmadı ? Neden sizce. ?

2- bugünden itibaren dişi kuşun kanatları yarı açık gibi duruyo sanki titrer gibi bi hali oluyo kanatlarının ?:confused:

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:05 -->-> Daha önceki mesaj 18:46 --

#1 Sametalkan, 30 Haziran 2015
    Son düzenleyen: Moderatör: 30 Haziran 2015
  2. Yiğit SERİNSÖVÜT

Beğenileri:
    0
    Kuşlarınız yuva hazırlığı yapıyolar. Çiftleşmeyi siz görmediğiniz zaman yapmış olabilirler. Yada ilerleyen zamanlarda çiftleşebilirler. Kuşların düzenli bakımlarına devam edin. Hazir olduklarında mutlaka çiftleşme gerçekleşecektir.
    2. sorunuz ise malum havalar sıcak kuşunuz sıcaktan kanatlarını açıp serinlemek için yapıyo olabilir. Kolay gelsin...

3. Sametalkan

Sametalkan New Member

Beğenileri:
    0
  4. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Başlık açarken dikkat edelim aksi halde konunuz silinebilir maşallah güzel çift iyi anlasiyorlar inşaallah yakında yumurtlarlar

5. ab301

ab301 New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Yuvaya kaç günde alıştılar

6. kaanmavış

kaanmavış New Member

Beğenileri:
    0
    Maşallah çok güzel bir çift

7. Sametalkan

Sametalkan New Member

Beğenileri:
    0
    Valla hocam 1 ayı buldu alışmaları

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:18 -->-> Daha önceki mesaj 01:14 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:19 -->-> Daha önceki mesaj 01:18 --

Bir de sizler daha iyi bilirsiniz benim bu kuşların türü hakkında bilgi sahibiyseniz benimlede paylaşırsanız sevinirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:19 -->-> Daha önceki mesaj 01:19 --

Bir de sizler daha iyi bilirsiniz benim bu kuşların türü hakkında bilgi sahibiyseniz benimlede paylaşırsanız sevinirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:20 -->-> Daha önceki mesaj 01:19 --

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:21 -->-> Daha önceki mesaj 01:20 --

Çok iyi bilmiyorum form muhabbetlerini nasıl olmalı mesela

#7 Sametalkan, 2 Temmuz 2015
    Son düzenleme: 2 Temmuz 2015
  8. Yiğit SERİNSÖVÜT

Beğenileri:
    0
    Resimler net değil fakat yerli ırkı gibi duruyo kuşlarınız. İri gelmedi bana

9. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    231
    Yardım Acil vs gibi konu başlıkları değil de konu ile alakalı açıklayıcı başlık seçerseniz iyi olur sizle aynı durum da olanlar faydalansin diye

Sayfayı Paylaş