Karadeniz Pet

kuşlarımın cinsi ırkı ve yaşı hakkında bilgi almak istiyorum

• Konbuyu başlatan eray karakuş
  • Başlangıç tarihi
E

eray karakuş

Guest
sa arkadaşlar kuşlarımı 2 hafta once sahiplenmiş bulunmaktayım sizden kuşlarım hakkında bilgi almak istiyorum

CİNSİ . IRKI . YAŞLARI NEDİR ACABA ŞİMDİDEN TEŞEKKÜR EDERİM DEGERLİ BİLGİLERİNİZ İÇİN

NboYAg.jpg

aBAP32.jpg

Y593kk.jpg

8ErmZ1.jpg

DkAo23.jpg

m8Dq64.jpg

EE0Q8g.jpg

jYDz3W.jpg

Yeşil ve sarı dişi diğeri erkek yerliler maşaallah kuşlarınıza

yeşil olan cok iri gibi ikisine nazaran neden acaba

YORUMLARINIZ İÇİNDE TEŞEKKÜR EDERİM

Yalnız şunu söyleyeyim nerden aldıysanız kuşlar bakımsız kalmış biraz bebebisküvisi ve yumurtayı ufalayıp verin toparlansınlar. yavru alacaksanız 3 kuş fazla sarı olanı elden çıkarın derim

tesekkur ederim yarın mama yapıp verıcem

mamayı verınce sabahtan yemlikleri cıkartayımmı

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:04 -->-> Daha önceki mesaj 00:02 --

Yalnız şunu söyleyeyim nerden aldıysanız kuşlar bakımsız kalmış biraz bebebisküvisi ve yumurtayı ufalayıp verin toparlansınlar. yavru alacaksanız 3 kuş fazla sarı olanı elden çıkarın derim

tesekkur ederim yarın mama yapıp verıcem

mamayı verınce sabahtan yemlikleri cıkartayımmı

Hayır yemlikleri de takılı olsun mamayı günlük yapın bozulmasın

Hayır yemlikleri de takılı olsun mamayı günlük yapın bozulmasın

tamam teşeşşükler ben sole bi karışım hazırladım

mısır unu etimek bebe biskuvisi vanilya irmik prinç unu fındık ceviz ve az bal karışımı hazırladım kuru mama hazlıcam zaman havuç katıyorum yumurta katıyorum sizin görüşünüz nedir ama daha vermedim kuşlarıma bu mamayı

vanilya kullanmadım... İrmik çok vermeyin az karıştırın bal ben de kullanıyorum kanaryalarım da da veriyordum ama çok az olmak koşuluyla ağır gelebilir bal pek önermiyorlar da susuzluk vs yaptığı için. geriye kalanları verebilirsiniz kuşlarınız en kısa süre de toparlar.. iyiki sizin gibi birinin eline düşmüşler

vanilya kullanmadım... İrmik çok vermeyin az karıştırın bal ben de kullanıyorum kanaryalarım da da veriyordum ama çok az olmak koşuluyla ağır gelebilir bal pek önermiyorlar da susuzluk vs yaptığı için. geriye kalanları verebilirsiniz kuşlarınız en kısa süre de toparlar.. iyiki sizin gibi birinin eline düşmüşler

teşekkür ederim iyi düşünceleriniz için

Geri