petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlarımın cinsi nedir ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve animal welfare tarafından 16 Nisan 2014 başlatılmıştır.

1. animal welfare

animal welfare New Member

Beğenileri:
    0
    arkadaşlar eski kuşumu değiştirip galiba bir dişi aldım.2 3 aysonra kuşumun cere rengi turuncuya dönüştü bir arkadaş erkekde olabilir dedi bide siz bakın ;

http://hizliresim.com/gln740

http://hizliresim.com/38NmNp

buda benim erkek kuşum :)

http://hizliresim.com/MYXO69

yorumlarınızı bekliyorum..

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:22 -->-> Daha önceki mesaj 09:40 --

bilen yokmu ?

2. Bülent ÇAPIK

Bülent ÇAPIK New Member

Beğenileri:
    0
    kuş dişi kızısmış galiba ondan kahverengi olmuş diye düşünüyorum cins hakkında bi fikrim yok

3. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

İlk ve ikinci resim deki dişi hocam , sonraki erkek zaten o da belli . Size kim erkek olabilir demişse yanılmış. Dişinin kızıştığıda bu foto dan belli oluyor.:)

4. animal welfare

Beğenileri:
    0
    gözleri iyi görmüyordu zaten arkadaşın :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:43 -->-> Daha önceki mesaj 16:39 --

yuvaları var arkadaşlar içine talaş filan lazımmı ?

5. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Talaş olursa iyi olur sert zeminde yumurtlaması sıkıntı oluşturabilir ama illa talaş koymana da gerek yok bazı arkadaşlar yemde koyuyor du yuvaya.

6. animal welfare

Beğenileri:
    0
    hocam talaşı sildi süpürdü yuvalığın içinde bi zerre talaş bırakmadı dişi kuş :) yem kabuğu olurmu diyosun ?

7. Atılım BUKAĞIKIRAN

Atılım BUKAĞIKIRAN Active Member

Beğenileri:
    1
    biraz yem serpiştir, ama kuluçkadan hemen sonra yuvalıgı temizle, yemler bakteri üretiyor bir süre sonra..

8. Aziz SARI

Aziz SARI Guest

Yem kabuğu değil sadece yemi at zaten kabuklarını kendi bırakır orada. :) Talaşı da nasıl birşey se bazıları seviyor bazıları sevmiyor ne cins hayvanlar.:D

9. animal welfare

Beğenileri:
    0
    aynen ya çok tuhaf :D talaşların hepsini sildi süpürdü mubarek :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:33 -->-> Daha önceki mesaj 16:32 --

eyw deniyorum:)

Sayfayı Paylaş