Karadeniz Pet

Kuşlarımın Cinsi Nedir ?

muhabbetçi

Paylaşımcı Üye
Kuşlarımın Cinsi Nedir ? (RESİMLİ)

ERKEK

DİŞİ

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:48 -->-> Daha önceki mesaj 20:07 --

cevap verecek kimse yokmu ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Nedir bunların cinsi ırkı ?

Internetten okuduma gore ilk 2 resimdeki kus erkek alttaki disi erkek olanin burnu mavi oluyo disinin acik renk oluyor diye biliyorum

Internetten okuduma gore ilk 2 resimdeki kus erkek alttaki disi erkek olanin burnu mavi oluyo disinin acik renk oluyor diye biliyorum

şakamısın sen görmüyomusun koskoca yazmışım zaten erkek dişi diye cinsini soruyorum

şakamısın sen görmüyomusun koskoca yazmışım zaten erkek dişi diye cinsini soruyorum

Böyle cevap vermenize bence hiç gerek yok arkadaşımız kendi bildikleriyle size yardımcı olmaya çalışmış... Kuşlarınız yerli güle güle besleyin

Bence agresifleşmeden iyi niyetle okumalısın. Benim gördüğüm kadarıyla da arkadaşımız internetten erkek dişi muhabbet kuşu nasıl olur diye okumuş ve sana yardımcı olmaya çalışmış gözden kaçırdığı sen cins sormuşsun o cinsiyet anlamış

İlk mesajda kuşlar olduğu için kuşları inceledim. Yorumları okurken ilk mesajdan vazgeçtim. Yukarıdaki mesajla cevap verdiğiniz kişi doğru mu yanlış mı bilgi vermiş orasını bilemiyorum ama eminimki son derece iyi niyetiyle yardımcı olmaya çalışmış. Yanlış bir bilgi vermiş olsa dahi sıkıntıya sokacak problem yaratacak bir yanlış bilgi değil. Lakin alıntı yaptığım mesaj hiç ama hiç hoş değil. Üsluba biraz daha dikkat etmek gerek.

Bence agresifleşmeden iyi niyetle okumalısın. Benim gördüğüm kadarıyla da arkadaşımız internetten erkek dişi muhabbet kuşu nasıl olur diye okumuş ve sana yardımcı olmaya çalışmış gözden kaçırdığı sen cins sormuşsun o cinsiyet anlamış

doğrudur abi kusura bakma ben yanlış düşünmüşüm

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 02:35 -->-> Daha önceki mesaj 02:32 --

İlk mesajda kuşlar olduğu için kuşları inceledim. Yorumları okurken ilk mesajdan vazgeçtim. Yukarıdaki mesajla cevap verdiğiniz kişi doğru mu yanlış mı bilgi vermiş orasını bilemiyorum ama eminimki son derece iyi niyetiyle yardımcı olmaya çalışmış. Yanlış bir bilgi vermiş olsa dahi sıkıntıya sokacak problem yaratacak bir yanlış bilgi değil. Lakin alıntı yaptığım mesaj hiç ama hiç hoş değil. Üsluba biraz daha dikkat etmek gerek.

Birader biz aramızda hallediyoduk takma sen

file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/Desktop/suzi/20150925_174225.jpg
arkadaslar benimde bi çift muhabbet kusum var ve yavruları çıktı en büyüğünü kendime ayırdım yavrulardan diğerlerini sattım ama cinsiyetini bilmiyorum yavrunun ve fotorafta koymıyorum yardımcı olurmusunuz fotolarını atmak istiyorum

Geri