Karadeniz Pet

Kuşlarımın cinsiyeti, herkes bişey söylüyor

• Konbuyu başlatan Numberten_ank
  • Başlangıç tarihi
N

Numberten_ank

Guest

Arkadaşlar merhaba

Kuşlarımın cinsiyeti hakkında her kafadan bi ses çıkıyo;
ben maviyi dişi, sarıyı erkek diye aldım ama bi türlü çifleşmiyorlar.
sarıyı sonrada aldım ve 1,5 aydır beraberler. mavi daha baskın.
sevişiyorlar (yada bana öyle geliyo) :) ama çifleşmiyorlar.
yardımcı olursanız sevinirim.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:25 -->-> Daha önceki mesaj 13:20 --

Arkadaşlar merhaba

Kuşlarımın cinsiyeti hakkında her kafadan bi ses çıkıyo;
ben maviyi dişi, sarıyı erkek diye aldım ama bi türlü çifleşmiyorlar.
sarıyı sonrada aldım ve 1,5 aydır beraberler. mavi daha baskın.
sevişiyorlar (yada bana öyle geliyo) :) ama çifleşmiyorlar.
yardımcı olursanız sevinirim.

nasıl resim ekliyoruz buraya

Resim Atarmısn Bizde Bişeyler Diyelim :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:25 -->-> Daha önceki mesaj 13:25 --

Linki Olduğu Gibi Bırak

Dediğin gibi mavi dişi yeşil erkek, bu konuda sıkıntı yok. yalnız dişi kızışmamış, Nijer tohumu ve avisol kullan bence.

Dediğin gibi mavi dişi yeşil erkek, bu konuda sıkıntı yok. yalnız dişi kızışmamış, Nijer tohumu ve avisol kullan bence.

arkadaşlar kusura bakmayın ben biraz fransızım bu konulara,

o dediğiniz nedir ki. mavi acayip bi şekilde baskın baya baya sevişiyorlar gibi geldi bana ama tam bilmediğim için bişey diyemiyorum (öpüşüyorlar, kafasını kaşıtıyor)
dişi bazen kovalıyor hep yukarda ben duracam diyo :)

o dediklerinizi nerden bulabilirim!!!!!

son olarakda benim arkadaş yavru kuş almış (1 aylık). uçmaya çalışırken yere düşmüş ve ayağını yukarı kaldırıp üzerine basamıyomuş son olarak yem yemiyo pısırık şekilde avucunun içinde uyuyomuş. ne yapması gerekiyo...

şimdiden teşekkürler.....

arkadaşlar kusura bakmayın ben biraz fransızım bu konulara,

o dediğiniz nedir ki. mavi acayip bi şekilde baskın baya baya sevişiyorlar gibi geldi bana ama tam bilmediğim için bişey diyemiyorum (öpüşüyorlar, kafasını kaşıtıyor)
dişi bazen kovalıyor hep yukarda ben duracam diyo :)

o dediklerinizi nerden bulabilirim!!!!!

son olarakda benim arkadaş yavru kuş almış (1 aylık). uçmaya çalışırken yere düşmüş ve ayağını yukarı kaldırıp üzerine basamıyomuş son olarak yem yemiyo pısırık şekilde avucunun içinde uyuyomuş. ne yapması gerekiyo...

şimdiden teşekkürler.....

ikisini de petshoplarda bulabilirsin dediklerini yapıyorsa kuşların eş tutmaya başlamışlar.
arkadaşın kuşu için ise bence hemen veterinere götürmeli. benim de aynı şey başıma geldi. kuşumun bacağı kırılmıştı. alçıya filan aldılar 1 hafta kadar sonra iyileşti. vitamin ve kırmızı renkli bir iaç da veriyor veteriner çabuk kaynasın diye. mutlaka götürsün ihmal etmesin.

Geri