petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşlarımın cinsiyeti nedir acaba

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve murat_febe tarafından 14 Ağustos 2014 başlatılmıştır.

1. murat_febe

murat_febe New Member

Beğenileri:
    0
    Merhaba ben kuşlarımın cinsini öğrenmek istiyorum sarı olanı alalı 8.5 ay oldu aldıgımda 1 aylıktı mavi kuşuda bi mola yerinde denk geldi otoyıkamacılar yakalamış ölmesin diye aldım sonradan anlaştılar kafesleri birleştirdim yuvalık taktım birisi içerdeyken digeri yuvaya girmiyor kuş kumu falanda koydum yuvalıga birbirlerini kaşıyolar ama kavgada ediyolar acaba mavi kuş kaç aylıktır ve kuşlarımın cinsiyeti nedir yardımcı olursanız sevinirim [​IMG][​IMG][​IMG]

2. ZavaZinGo

ZavaZinGo New Member

Beğenileri:
    0
    tam anlamadım ama ikiside dişi gibi.yeşil olan erkekde olabilir.

3. murat_febe

murat_febe New Member

Beğenileri:
    0
    teşeküürler ilginiz için net bir bilgi lazım

4. Furkan AYDOĞDU

Furkan AYDOĞDU New Member

Beğenileri:
    0
    fotolar tam net deil ama bu fotolardan iki kuşta %100 dişi diyorum sarı olna kızışmış ama yeşilli olan daha kızışmamış

5. Ensar YILMAZ

Beğenileri:
    3
    Sarı olan kızışmış dişi, mavili olan da kızışmamış bir dişi.

#5 Ensar YILMAZ, 14 Ağustos 2014
    Son düzenleme: 14 Ağustos 2014
  6. KORDON

KORDON Active Member

Beğenileri:
    2
    Ikiside disi.

7. ilker şahin

kuşların ikiside dişi sarı olan kızışmış.

8. uslu tar.hayvancılık

Hocam kuşlarınız dişi

9. Murat AYDEMİR

Murat AYDEMİR New Member

Beğenileri:
    0
    Muhabbet kuşu satan bir yere git değiştirmeyi teklif et erkek yeni bulduğun dişiyi.

10. murat_febe

murat_febe New Member

Beğenileri:
    0
    kızımış oldugunu nerden anlıyorsunuz acaba birde bunlara birer erkek alsam yavru alabilirmiyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:53 -->-> Daha önceki mesaj 11:53 --

kızımış oldugunu nerden anlıyorsunuz acaba birde bunlara birer erkek alsam yavru alabilirmiyim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 11:54 -->-> Daha önceki mesaj 11:53 --

11. sumer

sumer Guest

Burun kısmı beyaz dan kahverengine döndüyse kızışmış eş istiyor anlamına gelir

12. murat_febe

murat_febe New Member

Beğenileri:
    0
    eşini kendimi seçse iyidir yoksa ben kuşu bir kuşcuya götürsem orda kendimi seçse

13. sumer

sumer Guest

Sizin aldıgınız bir karar kendiniz pet shop tan almayı şeçerseniiz çiftin tutmama ihtimali var ama kendi seçerse daha iyi olur kendi pet shoptan aldıgınız kuşta olabilir ama kesin çiftleşirler diyemem öyle dişi kabul etmeye bilir

14. murat_febe

murat_febe New Member

Beğenileri:
    0
    çok saol hocam ilginden dolayı

15. Furkan AYDOĞDU

Furkan AYDOĞDU New Member

Beğenileri:
    0
    kızışmış olduğunda dişilerin cereleri kahverengi olur erkeklerin ise koyu mavi , tabiki erkek alırsanız yavru alabilirsiniz

16. ilker şahin

dişilerin kızgınlık döneminde burun çevresi kahverengiye döner sarı kuş hazır yanına kızgın yani erkeğinde burun çevresi koyu mavi olacak anlaşırlarsa zamanla yavru alırsın ama sabırlı olucaksın kolay değil erkek geldiğinde yuvalık takarsın kendilerini hazır hissettiklerinde çiftleşme olur dişi yada erkekte sorun yoksa kısırlık yada yumurta kırma yeme gibi yavru alırsın.

#16 ilker şahin, 15 Ağustos 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 15 Ağustos 2014

Sayfayı Paylaş