petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlarımın cinsiyeti ve ırkı

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Samet YILDIRAN tarafından 11 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. Samet YILDIRAN

hep öpüşüyorlar birbirlerinin tüylerini düzeltiyorlar mavi daha yeni dün aldım fakat anlaştılar şimdi nijer tohumu alıcam yumurta kabuklarını ufalayıp yemine karıştırcam ve keçi boynuzu tozu alıcam herhangi biri olabilir internette bu 3ünü buldum bide sarımsak tozu işe yarıyomuş sizce hangisini denemeliyim

2. Erdem DEDE

Kardeşim ikiside erkek bunların mavide hasta gibi maviyi ver dişi al

3. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    ikiside erkek bu kusların mavi olan büyük. digeri ona göre daha kücük.

4. ELsva

ELsva Guest

erdem baban hastalandığında seni verip yerine kız alıyormu ? canlı bunlar canlı öyle kafanız estiğinizde değiştirmezsiniz

5. Mehmet ŞEKER

ikisi de erkek, yerli.

6. Süleyman Mert DEMİRSOY

İkiside erkek bence maviyi ver yerine 5-6 aylık acık yeşil dişi al

7. Batuhan SEZER

Batuhan SEZER New Member

Beğenileri:
    0
    Tamam bunlar canlı bizim gözümüz gibi bakmamız gereken varlıklar onu kabul ediyorum da. Böyle bir üslupla yazmanız hoş olmamış açıkçası. Kuşların ikisi de erkek bu arada. Kuşları yeni mi aldınız yoksa bayadır sizdeler mi?

Sayfayı Paylaş