Karadeniz Pet

Kuşlarımın cinsiyeti , yasları , ırkları hakkında bilgi verebilir mısınız ?

• Konbuyu başlatan İsa21
  • Başlangıç tarihi
İ

İsa21

Guest

öndeki dişi arkadaki erkek . erkek dişiden daha büyük görünüyor..

Defne cok tsk ederim . Aldığım yer öndeki erkek arkadaki disi dedi . Bu arada yavru yaparlar mi . Ve son olarak arkadaki Firar edip geldi diğerinide aldim :)

Tam tersi öndeki erkek arkadaki dişi,dişi kuşun gagasındaki çizgi ne ? Bu arada dişi 1.5-2 yaşlarında Erkek ise 2.5-3 aylık civarları gibi.

Son düzenleme:
abiler cok sağolun :) benim diğer hesapta sorun cıktı burdan yazıyorum. peki bunlar çiftleşir mi ? ayrıca o çizgi bisey değil . bıseyler yapışmıştı sımdı temızledım :)

Tam tersi öndeki erkek arkadaki dişi,dişi kuşun gagasındaki çizgi ne ? Bu arada dişi 1.5-2 yaşlarında Erkek ise 2.5-3 aylık civarları gibi.

bunların üreme imkanı var mı ? yoksa erkeğin 9 aylık olmasını mı beklememız lazım. ben yenıyım biraz bilgi alırsam cok sevinirim

yani sizlerin söylediğine göre erkek 2,5 3 aylık . yani daha beklemesi lazım :)) aralarındaki fark üremeye sorun olur mu ? çok mu soru soruyorum :))

Olmaz ama yaşları ilerledikçe sorunlar çıkabilir sakat yavru gibi nijer veya havuç kullanın daha hızlı kızıştırır kuşları.

Evet :) mamasına karıştırabilirsin Ne demek yardımcı olduysam ne mutlu :)

Mama tarifleri var forumda onun içine koyabilirsin :)

Geri