petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlarımın cinsiyetini bilemiyorum!!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve neofelix tarafından 5 Haziran 2013 başlatılmıştır.

1. neofelix

neofelix Guest

Kuşlarımı alalı 10 ay oldu ama hangisi dişi hangisi erkek ayırt edemiyorum yardımcı olursanız sevinirim...

#1 neofelix, 5 Haziran 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 5 Haziran 2013
  2. Murat ÖZYÜREK

Murat ÖZYÜREK New Member

Beğenileri:
    0
    öncelikle hoşgeldiniz...isim-soyisim kuralına göre değişiklik yapınız...bir de kuşlarınızın resimlerini yüklerseniz herkes elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışır...resim yükleme ,konularda mevcut bakarsanız...

3. Gökhan YILDIZ

neyin cinsiyetine bakacaz ortada resim yok

4. neofelix

neofelix Guest

yüklemede biraz zorlandım acemiliğime verin... aldığım kişi yeşilin dişi beyaz kuşun erkek olduğunu söyledi... ve kesin çiftleşip yavrularlar dedi.. dün yeşil yani dişi kuşun 6 veya 7 defa beyaz kuşun üstüne çıkarak çiftleşme pozisyonu aldığını gördüm... haliylen sasırdım dişi bildiğim kus sanırım erkek beyaz kus ise ondan kaçıyor...

5. Gökhan YILDIZ

2 kuşunuzda dişi maalesef

6. Tuğrul KAYA

İki kuşta %100 dişi.

7. neofelix

neofelix Guest

bu arada adım İsmail ay nicki bir türlü değişemedim...yorumlarınız için teşekkür ederim 10 aydır yavru verecekler diye boşuna beklemişim... bende ikisinin dişi olduğundan şüpheliydim... aldığım şahıs pek dürüst olmayan bir esnaf umarım ikisinden birini erkek kuşla değişir... sizce hangisi yavrulamaya daha müsait ben cere renginden pek anlamıyorum... yorumlarınız için şimdiden tşk

8. Gökhan YILDIZ

yeşil kuş sizde kalsın diğerini değiştirin alacağınız kuşun burun yani cere renginin mavi yada lacivert olmasına dikkat edin

9. neofelix

neofelix Guest

yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim Gökhan bey beni yeterince aydınlattınız tavsiyenize uyacağım... iyi akşamlar

Sayfayı Paylaş