petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlarımın cinsiyetini öğrenmek istiyorum!!!!!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve Harun TANYERİ tarafından 28 Ocak 2013 başlatılmıştır.

1. Harun TANYERİ

[YOUTUBE]5v9cPDYYJbs[/YOUTUBE]

#1 Harun TANYERİ, 28 Ocak 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 21 Mayıs 2014
  2. muhabbetkusu

muhabbetkusu Administrator
    Yönetici Administrator

Beğenileri:
    11
    Öncelikle ailemize hoşgeldiniz sefalar getirdiniz Harun Bey :)

Fotoğraflar flaşlı olduğundan ötürü net olarak cere renkleri anlaşılmamakta.. Kuşları nereden aldınız Harun Bey ? Alırken size çift diye mi sattılar ?

3. Serkan ERKAN

Serkan ERKAN Active Member

Beğenileri:
    1
    valla ben bu fotolarda erkek kuşu göremedim hatta 2. kuş hangisi onu bile anlayamadım..kuşların ikiside aynı renk mi ?

4. Harun TANYERİ

sağolun kuşları bir petshopdan aldım cift diye aldımayrıca kuşların ikiside sarı renkte yalnız birisinin kanatlarında yeşil renk var

5. Harun TANYERİ

öncelikle herkese çok teşekkür ediyorum yardımcı olduğunuz için şu konuda biraz bilgi vereyim ben bu kuşları petshopdan çift diye aldım ama yaklaşık iki aydır çiftleşmediler acaba uygun ortammı bulamıyorlar.yani kuşların çiftleşmesi için neler yapabilirim bu konuda yardımcı olursanız sevinirim :)

6. GÖKHAN GENÇ

GÖKHAN GENÇ New Member

Beğenileri:
    0
    resme göre ikiside dişi tam emindeğilim resimden dolayı.kafesi yüksek biyere as fazla rahatsız edilmesin.yemini vitaminini ver ara ara mama yapver .gerisi sabır bekleyip görecez sürekli yer değişikliği yapma

7. celal

celal Guest

bak arkadaş bu kuşlar görünüşe göre yetişkin degiller ve bunların ikiside dişi çünkü yetişkin olmadan önce çere rengi penbe olması lazımdı ondan sonra maviye dönüşerek kesin erkek oluyodu ama bunlar beyaz %100 dişi ikiside

8. Aytekin DOĞAN

Aytekin DOĞAN Active Member

Beğenileri:
    0
    Arkadaşım sorularının net cevabı için öncelikle flaşsız ve net birkaç foto eklersen sorun cevabını bulur.

Sayfayı Paylaş