Karadeniz Pet

Kuşlarımın Cinsiyetleri, Irkları ve Sağlık Durumları Nedir?

Mehmet_YILMAZ

Yeni Üye
Yaşlarının da öğrenebilirmiyim?

Son düzenleme:
Kızısma ve cinsiyet icin burun deliklerinin olduğu yeri çekmelisin . Ama genç kuşlar sanirim. Ayrica kardeş kuşlar gibi geliyo bana. Bu kardes kuş eşleştirmesi tavsiye edilen bi durum değil. Güle güle besleyin

Hocam kardeş olup olmadıkları haklında bir bilgim yok :( burun delikleri erkeğinki koyu mavi. Dişininki açık mavi burun delikleri çevresi beyaz.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 18:22 -->-> Daha önceki mesaj 15:32 --

Kuşlarım yerli mi arkadaşlar?

dişi kızışmamış daha ve yaşlı (2 den buyuk ) gibi kuşlar ama konunun uzmanı arkadaşlar daha iyi bilir.

İyi Günler Mehmet Bey;

Kuşlarınızın türlerini tam bilemiyorum fakat tahminime göre çek gibi görünüyorlar, yaşları ise birisi 1.5 yaşında bunu göz çevresinde oluşan halkadan anlayabilirsiniz diğeri ise 1 yaşına yaklaşmış gibi, kizisma durumunu erkekte burun cevresi koyu mavi diside ise koyu kahverengi oldugunda anlayabilirsiniz, gayet sağlıklı görünüyorlar maşallah;

İlginiz İçin Teşekkür Eder, İyi Forumlar Dileriz... :)

GT-I8260 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Son düzenleme:
İyi Günler Mehmet Bey;

Kuşlarınızın türlerini tam bilemiyorum fakat tahminime göre çek gibi görünüyorlar, yaşları ise birisi 1.5 yaşında bunu göz çevresinde oluşan halkadan anlayabilirsiniz diğeri ise 1 yaşına yaklaşmış gibi, kizisma durumunu erkekte burun cevresi koyu mavi diside ise koyu kahverengi oldugunda anlayabilirsiniz, gayet sağlıklı görünüyorlar maşallah;

İlginiz İçin Teşekkür Eder, İyi Forumlar Dileriz... :)

GT-I8260 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emrahan bey,

Çok teşekkür ederim.:)

Birinci resimdeki kus tahminen 1 yasinda ve erkek disi olan tahminen 8 veya 9 aylik

Geri