petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlarımın cinsiyetleri yardımcı olun lütfen..

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve bileks tarafından 31 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

1. bileks

bileks Guest

Merhaba arkadaşlar, kuşlarımın cinsiyeti hakkında emin değilim, sarı olanı erkek mavi olanı dişi olarak verdiler ama ben cere renklerinden anlayamadım. birbirleriylede hiç alakaları yok ikiside erkek veya ikiside dişi olabilir diye şüphelendim. işin üstadı olan arkadaşların yardımlarını bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

2. H. Mehmet YILDIZ

Sarı erkek parçalı dişi [​IMG]

3. Furkan YAMAN

Katiliyorum

4. bileks

bileks Guest

Teşekkür ederim yardımınız için Mehmet bey, birbirleriyle hiç ilgilenmiyorlar yuvada takdım işe yaramadı neden olabilir acaba.

5. H. Mehmet YILDIZ

Kafeste ayna varsa çıkar..

6. bileks

bileks Guest

Kafeste ayna yok.
    Neyse en azından sayenizde biri erkek biri dişi bunu öğrenmiş oldum teşekkür ederim. zamana bırakayım biraz en iyisi.

7. H. Mehmet YILDIZ

Hayırlısı [​IMG]

Sayfayı Paylaş