petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuslarimin cinsiyetlerinbilmiyorum bana yardimci olurmusunuz.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve nilgun yılmaz tarafından 23 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. nilgun yılmaz

merhabalar;
    ben kuslarimi bir ay once aldim.ancak kuslarimin cinsiyetlerini bilmiyorum.bana yardimmmci olur musunuz.simdiden tesekkurler.

2. Şevval MERAL

Resim koyar misiniz :)

3. nilgun yılmaz

nasıl koyabilirim?

4. Şevval MERAL

hızlı resim.com gidin dosya seçe tıkayıp fotoğrafı seçin yükleye basın çıkan kodlardan 2.yi kopyalayın yapıştırın.

#4 Şevval MERAL, 23 Şubat 2014
    Son düzenleyen: Moderatör: 23 Şubat 2014
  5. nilgun yılmaz

6. Mana

Mana Guest

mavi olan erkek sarı olan dişi :)

7. nilgun yılmaz

sarı olan çokhırcın mavi olanı hiç rahat bırakmıyor.Sürekli onu rahatsız ediyor.ayaklarına gaga atıyor.offf zarar vericek diye korkuyorum.Önceden böyle yapmıyordu.

8. Mana

Mana Guest

hırçın olması normal çünkü o bir dişi :) dişiler genelde hırçın olurlar ve anlaşması daha zordur erkeklere oranla. ne zaman kavga ederlerse ayırabilirsiniz 1-2 saat sonra geri birleştirebilirsiniz böylece değer bilirler :)

9. nilgun yılmaz

çok teşekkür ederim:))))

10. Mana

Mana Guest

önemli değil inşallah istediğiniz gibi anlaşırlar kuşlarınız hatta yavrularınız olur :) iyi forumlar dilerim ;)

11. nilgun yılmaz

12. Gökhan Naçar

Gökhan Naçar New Member

Beğenileri:
    0
    her canlının dişisi hırçın oluyor genelde nedense :))

13. nilgun yılmaz

kuşlarım daha yavrumu?ne zaman yumurta alabilirim?bu kavga etmeleri eş olmalarını bozmaz değil mi?

14. CEM CANER

CEM CANER Active Member

Beğenileri:
    12
    henüz genç bir kuşlara sahipsiniz

15. nilgun yılmaz

teşekkürler:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:52 -->-> Daha önceki mesaj 15:16 --

tekrardan merhaba ;
    sizlere bir sorum olucaktı.Kuşlarım yemlikteki yemlerin hepsini gagaları ile kafesin içine döküyorlar nedenini anlayamadım.Böyle sorunla karışılaşan oldumu ve ben ne yapaağımı bilmiyorum.Bana bu konuda yardımcı olur musunuz?

Sayfayı Paylaş