Karadeniz Pet

kuslarimin cinsiyetlerinbilmiyorum bana yardimci olurmusunuz.

• Konbuyu başlatan nilgun yılmaz
  • Başlangıç tarihi
N

nilgun yılmaz

Guest
merhabalar;
ben kuslarimi bir ay once aldim.ancak kuslarimin cinsiyetlerini bilmiyorum.bana yardimmmci olur musunuz.simdiden tesekkurler.

hızlı resim.com gidin dosya seçe tıkayıp fotoğrafı seçin yükleye basın çıkan kodlardan 2.yi kopyalayın yapıştırın.

Moderatör tarafında düzenlendi:
sarı olan çokhırcın mavi olanı hiç rahat bırakmıyor.Sürekli onu rahatsız ediyor.ayaklarına gaga atıyor.offf zarar vericek diye korkuyorum.Önceden böyle yapmıyordu.

sarı olan çokhırcın mavi olanı hiç rahat bırakmıyor.Sürekli onu rahatsız ediyor.ayaklarına gaga atıyor.offf zarar vericek diye korkuyorum.Önceden böyle yapmıyordu.

hırçın olması normal çünkü o bir dişi :) dişiler genelde hırçın olurlar ve anlaşması daha zordur erkeklere oranla. ne zaman kavga ederlerse ayırabilirsiniz 1-2 saat sonra geri birleştirebilirsiniz böylece değer bilirler :)

her canlının dişisi hırçın oluyor genelde nedense :))

kuşlarım daha yavrumu?ne zaman yumurta alabilirim?bu kavga etmeleri eş olmalarını bozmaz değil mi?

teşekkürler:)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:52 -->-> Daha önceki mesaj 15:16 --

tekrardan merhaba ;
sizlere bir sorum olucaktı.Kuşlarım yemlikteki yemlerin hepsini gagaları ile kafesin içine döküyorlar nedenini anlayamadım.Böyle sorunla karışılaşan oldumu ve ben ne yapaağımı bilmiyorum.Bana bu konuda yardımcı olur musunuz?

Geri