Karadeniz Pet

Kuşlarımın Cinsiyetlerini, Yaşlarını ve Irklarını Merak Ediyorum.

• Konbuyu başlatan aliguler81
  • Başlangıç tarihi
A

aliguler81

Guest
İyi günler ben forma yeni katıldım bu ilk mesajım formu hazırlayanların ellerine sağlık çok güzel bilgiler var.

Ben iki çift kuşum var sarı olanların cinsiyetlerini biliyorum ama yaşları ve ırklarını bilmiyorum. Bana hollanda kırması dediler.

Yeşil olanıda dişi sanıyorum ama mavide kararsız kaldım yeşile araları çok iyi ağızdan yem yemeler falan çok neşeliler ama erkek mi dişimi anlayamadım tabi yaş ve ırklarınıda merak ediyorum. Yeşille maviyi alalı yaklaşık 7 - 8 ay oldu. Sarıları alalı 1 ay oldu. Yardımlarınız ve bilgileriniz için şimdiden teşekkürler. Hepinize hayırlı pazarlar....

n722d.jpg
,
n7295.jpg
,
n72b5.jpg
,
n72bu.jpg
,
n72cq.jpg
,
n72db.jpg
,
n72dy.jpg
,
n72ft.jpg
,
n72gm.jpg
,
n72h9.jpg
,
n72j9.jpg
,
n72kk.jpg
,
n72l7.jpg
,
n72lv.jpg
,
n72mx.jpg
,
n72nu.jpg
,
n72pq.jpg

Ali bey AYNI KONUYU 2 3 defa açmanıza gerek forum kirliligi yapmayalım lütfen.

Berrin hanım öyle ama soruma hala cevap alamadım yardım bekliyorum mavi yeşil olan kuşumun cinsiyetlerini anlayamadım o yüzden cevap alamadığım için yadım kusura bakmayın forum kurallarına uyacağımdan emin olabilirsiniz. Lütfen cinsiyetlerini söyleyen biri çıksın sadece mavi ve yeşil olanın ki, sarılar tamam.

Ali bey yalnış anlamayın ama bu fotolarla cevap almanız bile mucize. çakmak taşıyla çizilmiş gibi.

mavi kuş dişi. mavi kuşun üstündeki resimdeki kuş da dişi.bana ikisi de yerli gibi geldi

ilk resimdeki sarı dişi onun altındaki sarı erkek bu çift dışındakiler dişi

Geri