petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlarımın Cinsiyetlerini, Yaşlarını ve Irklarını Merak Ediyorum.

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve aliguler81 tarafından 19 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

1. aliguler81
    Gizli

İyi günler ben forma yeni katıldım bu ilk mesajım formu hazırlayanların ellerine sağlık çok güzel bilgiler var.

Ben iki çift kuşum var sarı olanların cinsiyetlerini biliyorum ama yaşları ve ırklarını bilmiyorum. Bana hollanda kırması dediler.

Yeşil olanıda dişi sanıyorum ama mavide kararsız kaldım yeşile araları çok iyi ağızdan yem yemeler falan çok neşeliler ama erkek mi dişimi anlayamadım tabi yaş ve ırklarınıda merak ediyorum. Yeşille maviyi alalı yaklaşık 7 - 8 ay oldu. Sarıları alalı 1 ay oldu. Yardımlarınız ve bilgileriniz için şimdiden teşekkürler. Hepinize hayırlı pazarlar....

[​IMG],[​IMG],[​IMG],[​IMG],[​IMG],[​IMG],[​IMG],[​IMG],[​IMG],[​IMG],[​IMG],[​IMG],[​IMG],[​IMG],[​IMG],[​IMG],[​IMG]

2. Berrin YASMİN

Berrin YASMİN New Member

Beğenileri:
    0
    Ali bey AYNI KONUYU 2 3 defa açmanıza gerek forum kirliligi yapmayalım lütfen.

3. aliguler81
    Gizli

Berrin hanım öyle ama soruma hala cevap alamadım yardım bekliyorum mavi yeşil olan kuşumun cinsiyetlerini anlayamadım o yüzden cevap alamadığım için yadım kusura bakmayın forum kurallarına uyacağımdan emin olabilirsiniz. Lütfen cinsiyetlerini söyleyen biri çıksın sadece mavi ve yeşil olanın ki, sarılar tamam.

4. Ezel ALBAYRAK
    Gizli

Ali bey yalnış anlamayın ama bu fotolarla cevap almanız bile mucize. çakmak taşıyla çizilmiş gibi.

5. Mehmet ŞEKER
    Gizli

mavi kuş dişi. mavi kuşun üstündeki resimdeki kuş da dişi.bana ikisi de yerli gibi geldi

6. Gökhan YILDIZ
    Gizli

ilk resimdeki sarı dişi onun altındaki sarı erkek bu çift dışındakiler dişi

Sayfayı Paylaş