Karadeniz Pet

Kuşlarımın cinsleri ve yaslari haqqinda yardim edin.

emil082

Yeni Üye
Merhaba. Sizlere Azerbaycandan katiliyorum. O yüzden şimdiden soyleyim yazimda yalniz herfler olsa uzurlu sayin. Arkadaslar bana bir muhabbet kusu arkadasim tarafdan verildi biz onun erkek oldugunu sandiq. Yani bence erkek. Ve getib bir disi muhabbet kusuda aldim ciftlesmeleri icin. İlk onceler yaxin durmadilar kusulu gibi yasadilar. simdi yavas yavas konusuyorlar amma bazen kavqada ediyorlar. Resimlerini paylasacam sizinle yesil olani almisam disi olaraq. sizlerin fikirleride benim icin onemli sizcede disi ve erkekdilermi? ve sizce kac ayliqlar ciftlesib yavru yapacaq ayliqlardamilar? Resimler cox net deyil biraz kotu elimde hal-hazirda bu resim var sadece. o yuzden.

9VkDA3.jpg

58WGXj.jpg

07OGg9.jpg

6Z3yG7.jpg

Sarısı çok olan kesin dişi 5 aylık tan büyük diğerini tam olarak anlayamadım.

Ustalardan net alırız cevabı ben sadece dişi olanı anlayabildim diğerini tam anlamadım açıkçası.

Yinede cox tesekkurler. Arkadaslar diger biraz net sekillerin cekdim paylasim. Sizce hangisi erkek hangisi disi ve kac ayliqdalar yavru yapa bilirlermi? Mecburen sarisi cok olani elime aldim net sekil almaq ucun. Lutfen yardimci olun.

j4lQl9.jpg

lknbJE.jpg

4L6GEJ.jpg

zmdJ89.jpg

aok14B.jpg

nA1JvR.jpg

Sarısı çok olan dişi hem de çok güzel dişi diğeri sonradan aldınız sanırım o kusta dişi sonradan aldığınız kuşu verip erkek alın.. Avucladiginiz kuş kalsın diğerini değdeğişimn

Cox sagolun o zaman sarisi cox olan sizce kac ayliq? nece ayliq erkek alim? su ayliqda yavru yapa bilirmi?

Hoşgeldin bu arada Selamunaleykum yaşını bilmiyorum fakat 1 yaş civarı veya büyük sen ona 7 8 aylık gagasi mavi olan bir erkek Al. Dişin çok güzel maşallah

Aleykumsalam. Allah razi olsun hepinizden cox sagolun. O zaman 1-2 gune degistirim erkek alim :)

Son düzenleme:
Aynen öyle açık yeşil olan dişini ver güzel bir erkek al yavru alırsın inşaallah

Kardesim boyle olurmu 2-side kalsin yeni bir erkek alim yanlarina bi sorun olmaz?

Olmaz öyle aynı kafeste huzursuzluk çıkar yavru alamazsin

Geri