petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlarımın eşleşmesi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve abdullah7777777 tarafından 25 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. abdullah7777777

abdullah7777777 New Member

Beğenileri:
    0
    Arkaadaşlar 3 hafta önce erkek bir kuş aldım uyumlarında bir sıkıntı yok. Yuvalığı daha 3 gün önce taktım. Dişi kuş erkek kuşun yanına sürekli geliyor ama erkek hemen başka bir yere kaçıyor erkekte bir sıkıntı olabilirmi acaba birde erkek yem yedikten sonra sürekli ağzını açıp kapatıyor. CEvap verirseniz sevinirim teşekkürler.

2. Emre TURAN

Öncelikle hayırlı olsun. Ben de aynı sıkıntıyı yaşıyorum şu an. Erkek dişiden kaçıyor. Ama sitedeki arkadaşlar sağ olsunlar yardımcı oldular. Erkek ile dişinin eş tutma süresi 1-3 ay arası değişiyormuş. Yani sizin bu konuda beklemekten başka yapacak hiçbir şeyiniz yok maalesef. Nijer, mama, kalsiyum, vitamin vs. gibi şeyleri de eksik etmemeniz gerekiyor.

3. abdullah7777777

Beğenileri:
    0
    Teşekkür ederim

4. Efe Çalışkan

hep aynı sorunlar :D

5. muratünal

erkek ağzını açıp kapatıyorsa ,düz tünekte dururken kuyruğu yukarı-aşağı yapıyorsa solunum yolu rahatsızlığı olabilir eğer tedavi edilmezsse broşit,astıma kadar yolu var eğer bu belirtiler varsa,avisol astım kullanın eğer yoksa oda çok sıcak olabilir. kuşlarda inşallah zamanla birbirine alışır güzel yavrular alırsınız :D

6. abdullah7777777

Beğenileri:
    0
    Teşekkür eerim dikkatlice inceleyim kuşu

7. muratünal

önemli değil :D

Sayfayı Paylaş