petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlarımın ırk yaş ve cinsiyetleri

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ercan YAŞAR tarafından 4 Ekim 2013 başlatılmıştır.

1. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    merhaba . 2 yıl aradan sonra tekrar muhabbet kuşu beslemeye başladım. istanbuldan denizliye tasındığımdan pek petshop bilmediğimden ilk petshopdan aldım. ing. kırması diye yavruları verdi ancak eve geldiğimde dişi olanın erkek olanın yarısı kadar olduğunu ve buyuk ihtimal afgan kuşu olduğunu anladım. gagalarında ki siyahlar hala olmasına ragmen erkek ( mavi) olanın alnıda baya bi beyaz buda şüphe uyandırdı. ve bir sorum daha var. küçük yeşili dişi diye aldım ve taş çatlasın aylık ama mavi olana ayak atıyor anlamadım. kuşlar çok ürkek olduğundan net foto çekemedim. kuşara bakıp cinsiyet yaş ve ırk bilgisi verirseniz sevinirim.

fotograf buraya ekleyemedim. burdan https://www.facebook.com/ERCANYASAR/...e=3&uploaded=6 bakarsanız sevinirim.

2. M, Selim Dogan

Konuyu yanlis yere acmissin sarulariniz cevaplarimiz a ac ve ya
    Cinslerini ogrenmek istiyorsan cinsleri ve irklarina ac konuyu buraya pek bakan olmaz

3. armand0

armand0 Guest

Konu hortlamış ayrıca verilen bağlantı kapatılmış

4. Tevfik AKTUNÇ

Konu yanlış yere açılmış el atıp ait olduğu yere tanışırsa saygılarımla :)

Sayfayı Paylaş