Karadeniz Pet

Kuşlarımın Irkı

• Konbuyu başlatan Adil CAN
  • Başlangıç tarihi
A

Adil CAN

Guest
Kuşlarımın Irkı&Yaşı&Cinsiyeti&Sağlığı

V2XqRB.jpg
nYm8oN.jpg
vY817A.jpg
1jDQ0B.jpg
Z2QbjV.jpg

Arkadaşlar kuşlarımı rica etsem benim için değerlendirebilir misiniz?Bir de kuşlar yaklaşık bir aydır beraberler.Kavga etmiyorlar,ağızdan besliyorlar birbirlerini,dişi kuş yuvaya girip çıkıyor ancak halen yumurta yok.Acaba ırkları farklı olduğu için olabilir mi?Siz en iyisi aklınıza gelen her şeyi yazın ya.SAğlıkları,dış görünüşleri falan.Bilgilendirir misiniz?
Arkadaşlar kuşlarımı rica etsem benim için değerlendirebilir misiniz

Moderatör tarafında düzenlendi:
dişi de erkek de kızışmış en kısa sürede çifleşirler bi sıkıntı yoksa bi de yuvamım tabanına yumurtaların çarpmaması için bişi döktünüz mü dökmediyseniz dökün

Kum döktüm.Dostum bir de ırklarını yazsaydın.

Dostlar kesin bir şey söyleseniz iyi olucak ya.Bir de ırklarının farklı olması çiftleşme açısında sorun yaratir mi?
güncellllllll

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:33 -->-> Daha önceki mesaj 16:05 --

gunceeeeeellllll

Dostlar kesin bir şey söyleseniz iyi olucak ya.Bir de ırklarının farklı olması çiftleşme açısında sorun yaratir mi?
güncellllllll

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:33 -->-> Daha önceki mesaj 16:05 --

gunceeeeeellllll

Ciftlesme acisindan sorun olmaz. Birbirlerini sevsinler kavga etmesinler yeter. Bir araya geleli 1 ay olmus. Cok erken daha. Yavas yavas ortama alisiyorlardir. Sessiz ortama koyun. Yem ve su harici rahatsiz etmeyin. Biraz da nijerle is cozulebilir. Kuslar kizismis.

Son düzenleme:
Ciftlesme acisindan sorun olmaz. Birbirlerini sevsinler kavga etmesinler yeter. Bir araya geleli 1 ay olmus. Cok erken daha. Yavas yavas ortama alisiyorlardir. Sessiz ortama koyun. Yem ve su harici rahatsiz etmeyin. Biraz da nijerle is cozulebilir. Kuslar kizismis.

dışı olan geleli bir ay oldu.erkek 1.5 senedir bizimle.

yuvaliga ilgi çok az.ama diğerleri var.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:39 -->-> Daha önceki mesaj 22:18

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 16:06 -->-> Daha önceki mesaj 00:39 --

ggünceeellllllllllll

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:15 -->-> Daha önceki mesaj 16:06 --

gunceeeelllll

havalar çok sıcak çift kuş için 4-5 gün çok fazla 2 günde bir temizlemeniz gerek yoksa sorun çıkabilir

önerini dikkate alicam.
peki dostum bu kuşların ırkları hakkında kesin bir şey söyleyebilir misin?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:34 -->-> Daha önceki mesaj 03:03 --

gunceeelllll

Merak etme en fazla 1 aya kadar yumurtlar oda en fazla

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:13 -->-> Daha önceki mesaj 20:12 --

Merak etme e fazla 1 aya yumurtlar

güncel lllllllllllllll

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 12:59 -->-> Daha önceki mesaj 11:50 --

kesin bir bilgilendirme bekliyorum.

Geri