Karadeniz Pet

kuşlarımın ırkını soruyorum

cvp yazacak yok mu?

İlk resimdeki kuş erkek ve çekoslavak..2. resimdeki kuş yerli dişi ama kuş bitkin gibi duruyor ishal olabilir , kontrol edin isterseniz..

2.resimdeki kuş serkan hocamında dediği gibi hasta ve 1. resimdeki çek olan erkek kuşunuzun rengi aynen benim dişi kuşun rengine benziyo :))

Bu mavi erkek kuşu nasıl çek kuş yapdınız ? Mavi ingiliz. Sarı ise ingiliz kırıgı. 2 Sininde saglık durumları gayet iyi.

Bu mavi erkek kuşu nasıl çek kuş yapdınız ? Mavi ingiliz. Sarı ise ingiliz kırıgı. 2 Sininde saglık durumları gayet iyi.

Sen öyle diyorsan doğrudur Arda kardeşim...

5 ay önce aldığımdan beri böyleydi yavru diye vermişlerdi daha sonra aynı yere götrdğmde abi hastalanmış kuş vitamin lazım herneyse aldık ettik derken kanadını kırdı nasıl kırdığı ise muamma veteriner e götrdük flim çekildi yanlış kaynama olduğunu söyledi tekrar kırıp yeniden kaynamasını beklememiz gerekicekti ama risk vardı stresten kuş ölebilir diye uyardı bizde riski almadık dediğim gibi aldığımdan beri böyle dışkısı bazı zaman yapışık kalabiliyor temizliyorum filan sonra geçiyor hayır yeşillik vermiyorum sadece bonnie normal yem kullanıyorum gaga taşı ve kuş kumuda var niyetim çiftleştirmek ama mavi kuş mu onu istemiyor yoksa sarı dişim mi istemiyor belli değil kavgada etmiyorlar ne yapacağımı açıkcası bilmiyorum sadece son zamanlarda çaresizlikten sularını sarımsak ezip içine koyarak veriyorum ki doğal antibiotik olsun diye dediğim gibi bende 5 aylık duran bi kuş

sarı kuş hiç çiftleşcek gibi durmuyor, dişi muhabbet kuşları kızıştığında genellikle cereden kabuk bağlar, erkek biraz istekli gibi sanki. en azından erkkek dişi biliosun kuşlarını ben daha kendi kuşumun cinsiyetini bilmiyorum valla

Geri