petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlarımın Irkları Nedir?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Fırat Öztürk tarafından 13 Haziran 2015 başlatılmıştır.

1. Fırat Öztürk

Fırat Öztürk New Member

Beğenileri:
    0
    2 Hafta önce Petshoptan 4 Yavru Muhabbet Kuşu aldım. Cinslerini ve Kaç günlük olduklarının srmadım. Kuşlarımın hangi ırka/cinse ait olduğunu ve kaç aylık olduklarını söylebilirmisiniz?

2. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    kuşlarınızın hepsi yerli kuşlar cinsiyet hakkında bilgi edinmek istiyorsanız hepsinin önden yakın fotosunu atın lütfen

3. Fırat Öztürk

Fırat Öztürk New Member

Beğenileri:
    0

Cinsiyetlerini biraz araştırma ile öğrendim. Teşekkür ederim. Pakistan Muhabbet kuşu felan varmış. Onlardan değil dimi bunlar Yerli yani.

4. Alperen GONCA

Alperen GONCA New Member

Beğenileri:
    0
    Pakistan olsa ne değişicek yerli ama %100

5. Fırat Öztürk

Fırat Öztürk New Member

Beğenileri:
    0
    Pakistan Muhabbet kuşları araştırdığıma göre en dayanıksız olanmış. Irklar ile ilgili araştırma yaptım ama göz kararı ile kuşlarıma bakarak ayırt edemedim. Teşekkür ederim.

6. lonelypover

lonelypover New Member

Beğenileri:
    0
    file:///C:/Documents%20and%20Settings/Administrator/Desktop/suzi/20150925_174225.jpg
    arkadaslar benimde bi çift muhabbet kusum var ve yavruları çıktı en büyüğünü kendime ayırdım yavrulardan diğerlerini sattım ama cinsiyetini bilmiyorum yavrunun ve fotorafta koymıyorum yardımcı olurmusunuz fotolarını atmak istiyorum

Sayfayı Paylaş