petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşlarımın ırkları we cinsleri !?!

Konusu 'Muhabbet Kuşu Cins, Irk ve Yaş Belirleme' forumundadır ve kivanc YUKSEL tarafından 21 Şubat 2014 başlatılmıştır.

1. kivanc YUKSEL

yaklaşık 9 ay önce sewgilim, hediye olarak kuş aldı.. (sapsarı ) bana werdiğinde 1aylık falan olduğunu söyledi..ayrıca dişi olarak belirtti bana , kuş yalnız kalmasın die bende kuşçuya gidip , uçuk mavi renkli yaşıtında bi kuş aldım.. sözde erkek olarak aldım ama bilmıyorum.. yaklaşık 9-10 aydır çıftleşmıyorlar.. ben kandırıldıgımı dusunuyorum kuşçu tarafından.. sarı olan cok sessız uslu , mawi ise zıpırın teki, çok asi.. lütfen bana yardımcı olun..birde çiftleşmesi için ne yapmam lazım ??? şimdiden teşekkür ederimmm..

2. Sinan ÇELİK

Önce kuşlarınızın fotoğraflarını eklemeniz gerekir. Görmeden kimse birşey diyemez.

Sayfayı Paylaş