Karadeniz Pet

kuslarimin ishal mi yoksa baska bi problemmi var

Tuncay Avşar

Yeni Üye
Disi kusumun yanina 3 hafta once erkek bir kus aldim 3 gun oncesine kadar bi problemin yoktu mamasiydi probiyotik vb elimden geldigimce duzenli bakmaya calisiyordumki kuslarimin diskilari anormaellesti ama keyifleri yerinde gayet hareketlide disi kusum basini salliyo keyifli bu problemim hakkinda yardimci olursaniz cok sevinirim:confused:

Moderatör tarafında düzenlendi:
Sari olan n zmsmdir senle gozdeki iris belli deil eger yavru deilse ikiside erkek

Çokta ishal gibi gelmedi normal gibi ama. ustalardan yorum alabiliriz.

Sari olanin gozunun.etrafindaki maske cok guzel duruyo. Ama bana da erkek gibi geldi. Kafa sallama zaten genellikle erkeklerde göruluyomus sanırım

Son düzenleme:
Sari olan kusum 6 7 aydir bende cere rengi kahverengi idi son 3 4 haftadir giderek acildi rengi, eger dilerseniz daha yakindan da cekebilirim daha onceki diskilarini bildigimden bu cok sivi gergun degistiriyorum hastalanmasinlar die

Anladığımı söyleyemem, gördüğüm kadarıyla dışkının idrar kısmı yeşile görünüyor.Keyifleri yerindeyse hemen içine şüphe düşürme.Bir sıkıntı varsa da tecrübeliler bir fikir verir diye düşünüyorum.

islak sekilde yesillik verdiysen olabilir

Yakin zamanda yesillik vermedim hic hatta bu sabah yine baktim diskilar ayni forumlarda bobrek rahatsizligi olabilir die okudum daha da endiselendim

şuan hastalıklarını iyi ediyim die uğraşıyorum patetes filan verdim ama çözüm olmadı... bugun dikkatlice baktıgımda dışkının yesil kısmı biraz kati ama beyaz kısmı tamamiyle sıvı

Geri