petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlarımın kaşınması

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Ahmet Yusuf TAŞ tarafından 14 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. Ahmet Yusuf TAŞ

Evet arkadaşlar benim kuşlarım diğer kuşlara göre çok daha fazla kaşınmaya başladı nerden baksanız günün yarısını kaşınmakla geçiriyorlar diğer muhabbet kuşlarına baktığımda ise arada bir kaşınıyorlar benim kuşlara bit spreyi felan sıkıyorum bu kaşınmalarını geçirmek için daha ne yapabilirim aşırı derecede kaşınıyorlar

+++++++++++++++++++++++++

#1 Ahmet Yusuf TAŞ, 14 Temmuz 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 15 Temmuz 2013
  2. Mehmet ŞEKER

tüy değiştiriyor olabilirler. bu dönemi daha çabuk atlatmak için sularına vitamin damlatın.

3. H. Mehmet YILDIZ

tüy değiştiriyor

4. Yücel YETİMOĞLU

kuşlar tüye girdiyse Kafesin altı tüylerle dolu olması lazım o kadar kaşıntıya sebep olduğuna göre , diger bir durum kuşlara haşereler bit , parazit vs. musallat olmuştur kullandığınız bit spreyini değistirin

5. mert ulu

mert ulu Guest

normal tüy değiştirme ayları vitamin kullanmanızda fayda var.

Sayfayı Paylaş