Karadeniz Pet

kuşlarimin kızıştiğini nasıl anlayabilirim

• Konbuyu başlatan Cem Temiz
  • Başlangıç tarihi
C

Cem Temiz

Guest
kuşlarimin kizişitğini nasıl anlayabilirim foto koymam gerekmi onun için ?

dişide burun kahverengıye doner erkek sureklı kur yapar

1000917_146928785515290_2113288392_n.jpg

en son çektiğim fotolari bunlar emre

dişi kızmaya baslamıs erkek paracalı sanrım burnu pembe dır ama sankı daha kucuk gozlerını yakından cekmen lasım yaada sen sole erkegın gozlerınde grı bır ırıs varmı halka

sen gozden haber ver

daha sonra salıncagı kaldır havuc ver yumurtalık tak bunlar kusları kızdıran seyler onemlı faktor

gozbebgın yanında hafıf grılık varsa gorurusun zaten erkek kus nekadar dır sende 8 aydan buyukmu

valla kuş bana dişiye göre verdi dostum dişi hediye gelmişti dişi daha genç dedi. 5 6 aylik var demişti dişi için erkek kuşuda ona göre verdi. cok dovüşmesinler diye.

ozman sen yumurtalıgı tak sabıt bı yere koy ayak altı olmasın havuc rendele ver 3 gunde bır sularına avısol a c d e mıdır ole bır vıtamın var ondan al 8 lıra suya koy az 2 gunde bır degıstır o salıncagı cıkar uste 2 tunek tak bırı yumurtalıga yakın olsun yemlerıne cok az nıjer tohumu koybılrısın yada bır kaba 2 cay kasıgı koy salma kusları sakın cılvelıssınler yavru alınca bırtane de bana ver o kadar yasdık

la normalde kutucuk kucukya cok yazmıs gıbı duruyo yukarı cıkınca 2 satır :D

ozman sen yumurtalıgı tak sabıt bı yere koy ayak altı olmasın havuc rendele ver 3 gunde bır sularına avısol a c d e mıdır ole bır vıtamın var ondan al 8 lıra suya koy az 2 gunde bır degıstır o salıncagı cıkar uste 2 tunek tak bırı yumurtalıga yakın olsun yemlerıne cok az nıjer tohumu koybılrısın yada bır kaba 2 cay kasıgı koy salma kusları sakın cılvelıssınler yavru alınca bırtane de bana ver o kadar yasdık

huvuç u neye koycam kumluk var kumu dokuyor dişi kuş ona koysan yerlermi. şuan kum yok içinde ne zmn koysam dokuyor

ortaya dıklemesıne koy koy la bısye ona koy ama koy

huvuç u neye koycam kumluk var kumu dokuyor dişi kuş ona koysan yerlermi. şuan kum yok içinde ne zmn koysam dokuyor

kardeşim olmazsa 1 yemlik daha alıver kumu cok az miktarda koy dökmez dursun bi yerde ben sadece dibini kapatacak şekilde koyurum kumu

yemliklerin başlığı oluyor ya onu tak öyledemi döküyor :/

Geri