Karadeniz Pet

Kuşlarimin salondaki yeri nasıl böyle dursunlarmi ?

• Konbuyu başlatan Cem Temiz
  • Başlangıç tarihi
C

Cem Temiz

Guest
1420075_3669608796640_106758737_n.jpg

Biraz daha yukarıda olsa daha iyi olur bence, birde yanında tv var galiba? sesten rahatsız olabilirler.

salonda geç saate kadar oturuyorsanız ve ışık ses varsa da olumsuz etkiymiş. minunmum 12 saat istiraat etmeleri gerekiyormuş. daha sakin bir odaya ve bel üstü hizaya alırsan daha iyi olur gibime geliyor.

Evet biraz daha yüksek daha iyi olur ama zor tabi yer bulması

odanın nereden ceyran yaptığını da hesaba katın. Sotede kalmalılar

Salonda olması sıkıntı yaratmaz. Yükseklik konusunda sürekli kalabalık ve gelip geçilen bir yer olmasında dolayı kuşlar rahatsız olacaktır. En iyisi salonda kalmasını istiyorsanız bel üstü bir yerde olmasında fayda vardır. Kuşlar kendini daha güvende hissedecektir.

salonda geç saate kadar oturuyorsanız ve ışık ses varsa da olumsuz etkiymiş. minunmum 12 saat istiraat etmeleri gerekiyormuş. daha sakin bir odaya ve bel üstü hizaya alırsan daha iyi olur gibime geliyor.

Valla abi benimkiler en fazla 5 saat uyuyorlar. Çokta sağlıklılar maşallah. Hiç hastalık görmediler.

kuşlar için ideal yüksekliği omuz hizasıdir kendilerini güvende hissetmeleri için benim kiler pc masasının üzerinde diğer odada duruyorlar

Moderatör tarafında düzenlendi:
evimde kedi yok 4.cu daire oturyoruz eve kedinın de girme ihmali yok zaten. cok yuksekde olunca da tuyleri havada ucuyor evet yan tarafında tv var biz pek geçmiyoruz o tarafdan ..

evimde kedi yok 4.cu daire oturyoruz eve kedinın de girme ihmali yok zaten. cok yuksekde olunca da tuyleri havada ucuyor evet yan tarafında tv var biz pek geçmiyoruz o tarafdan ..

Şimdi kedi nereden çıktı anlamadım :) galiba biri yorumunu değiştirmiş neyse, televizyonun yanında sesten rahatsız olurlar ve kuş besliyorsanız tüy, yem kabuğu vs. temizliğine katlanacaksınız.

tüyler yem kabuklari hatta pasanin alip disari firlattigi kakalari sorma eger mubis besliyorsan katlanacaksin merak ediyorum sizin kuslanizda kakasini alip kafesden disari firlatiyormu? yerini secerken cereyana dikkat et kusunuz hastalanmasin..

Geri