petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlarimin salondaki yeri nasıl böyle dursunlarmi ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Cem Temiz tarafından 3 Kasım 2013 başlatılmıştır.

1. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

2. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Biraz daha yukarıda olsa daha iyi olur bence, birde yanında tv var galiba? sesten rahatsız olabilirler.

3. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    salonda geç saate kadar oturuyorsanız ve ışık ses varsa da olumsuz etkiymiş. minunmum 12 saat istiraat etmeleri gerekiyormuş. daha sakin bir odaya ve bel üstü hizaya alırsan daha iyi olur gibime geliyor.

4. butik

butik New Member

Beğenileri:
    0
    Evet biraz daha yüksek daha iyi olur ama zor tabi yer bulması

odanın nereden ceyran yaptığını da hesaba katın. Sotede kalmalılar

5. Onur TÜFEKCİ

Salonda olması sıkıntı yaratmaz. Yükseklik konusunda sürekli kalabalık ve gelip geçilen bir yer olmasında dolayı kuşlar rahatsız olacaktır. En iyisi salonda kalmasını istiyorsanız bel üstü bir yerde olmasında fayda vardır. Kuşlar kendini daha güvende hissedecektir.

6. Yılmaz Ç.

Valla abi benimkiler en fazla 5 saat uyuyorlar. Çokta sağlıklılar maşallah. Hiç hastalık görmediler.

7. Ercan YAŞAR

Ercan YAŞAR Active Member

Beğenileri:
    11
    üretim açısından söyleniyor. zaten ben diyorum demedim :)

8. kartall82

kartall82 Guest

kuşlar için ideal yüksekliği omuz hizasıdir kendilerini güvende hissetmeleri için benim kiler pc masasının üzerinde diğer odada duruyorlar

#8 kartall82, 3 Kasım 2013
    Son düzenleyen: Moderatör: 3 Kasım 2013
  9. Cem Temiz

Cem Temiz Guest

evimde kedi yok 4.cu daire oturyoruz eve kedinın de girme ihmali yok zaten. cok yuksekde olunca da tuyleri havada ucuyor evet yan tarafında tv var biz pek geçmiyoruz o tarafdan ..

10. Cengiz ŞENEL

Cengiz ŞENEL New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Şimdi kedi nereden çıktı anlamadım :) galiba biri yorumunu değiştirmiş neyse, televizyonun yanında sesten rahatsız olurlar ve kuş besliyorsanız tüy, yem kabuğu vs. temizliğine katlanacaksınız.

11. hasiyne

hasiyne New Member

Beğenileri:
    0
    tüyler yem kabuklari hatta pasanin alip disari firlattigi kakalari sorma eger mubis besliyorsan katlanacaksin merak ediyorum sizin kuslanizda kakasini alip kafesden disari firlatiyormu? yerini secerken cereyana dikkat et kusunuz hastalanmasin..

Sayfayı Paylaş