Karadeniz Pet

Kuslarimin son durumu ve açık yem hakkında

Emre Ünaldı

Meraklı Üye
Arkadaşlar sizlere birkaç sorum var
1 bir çift kuşum var yuvaya girmiyorlar diye yakınıyordu kuşların ikisi de kizismisti çık uğraştım gitmediler dişinin kızgınlığı geçiyordu cere yarışı eski haline donuyodu geçen bi muhabbet sesi dinlettim yavru sesi fln kulaklıkla yuvaya taktim dinlettim baktılar obursu gün annem senin kuş yuvaya girdi dedi sabah inanmadım sonra bi baktım iki kez girdigini gordum sonuç ne olur sizce tavsiyelerini fln bide benim yuvalik folluk alacak kadar büyük değil yardımlarınız yorumlarınız i bekliyorum

İkinci olarak arkadasta kuş vardı muhabbet kaçtı ondan kalan yemleri sulugu yemligi alsam nası olur takintim şudur onda bi vitamin var sk tarihi iki buçuk aydan bitiyor onu alsam kullansam olur mu bide yemler sıkıntı çıkarır mı sarı darı var iki paket bi tane karışık iki sinin ağzı açık kullanılmış yani yarisi bi sıkıntı olur mu
Herkese teşekkür ler şimdiden hayırlı ramazanlar :D :D :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Moderatör tarafında düzenlendi:
Cevap: Yardıminiz lazm

Yemleri kullanma sercelere Dök kuşları rahat bırak yemlerini sularını ver ve onları unut bir de lütfen başlıkları anlaşılır aç

Cevap: Yardıminiz lazm

Yemleri kullanma sercelere Dök kuşları rahat bırak yemlerini sularını ver ve onları unut bir de lütfen başlıkları anlaşılır aç
Tesekkurler ve kb yin acele ile açtım ama düzeltmeler yinede sağolsun faka t yemleri dök demiştiniz yemler taze ve güzel gözüküyor neden dök dediniz ben simdiki kullandığım yemi de komşudan almistim kullandim ama yinede buraya foto atarım tekrardan teşekkürler

Cevap: Kuslarimin son durumu ve açık yem hakkında

Bu arada yemler açıkta değil kaplarında duruyorlar

Açık yem değilse sıkıntı yok kullanın açık yemse hasta eder diye dedim süresi geçmişse

Paketi yem açık değil

Geri