petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuslarimin son durumu ve açık yem hakkında

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Emre Ünaldı tarafından 17 Haziran 2016 başlatılmıştır.

1. Emre Ünaldı

Beğenileri:
    9
    Arkadaşlar sizlere birkaç sorum var
    1 bir çift kuşum var yuvaya girmiyorlar diye yakınıyordu kuşların ikisi de kizismisti çık uğraştım gitmediler dişinin kızgınlığı geçiyordu cere yarışı eski haline donuyodu geçen bi muhabbet sesi dinlettim yavru sesi fln kulaklıkla yuvaya taktim dinlettim baktılar obursu gün annem senin kuş yuvaya girdi dedi sabah inanmadım sonra bi baktım iki kez girdigini gordum sonuç ne olur sizce tavsiyelerini fln bide benim yuvalik folluk alacak kadar büyük değil yardımlarınız yorumlarınız i bekliyorum

İkinci olarak arkadasta kuş vardı muhabbet kaçtı ondan kalan yemleri sulugu yemligi alsam nası olur takintim şudur onda bi vitamin var sk tarihi iki buçuk aydan bitiyor onu alsam kullansam olur mu bide yemler sıkıntı çıkarır mı sarı darı var iki paket bi tane karışık iki sinin ağzı açık kullanılmış yani yarisi bi sıkıntı olur mu
    Herkese teşekkür ler şimdiden hayırlı ramazanlar :D :D :)

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

#1 Emre Ünaldı, 17 Haziran 2016
    Son düzenleyen: Moderatör: 17 Haziran 2016
  2. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228
    Cevap: Yardıminiz lazm

Yemleri kullanma sercelere Dök kuşları rahat bırak yemlerini sularını ver ve onları unut bir de lütfen başlıkları anlaşılır aç

3. Emre Ünaldı

Beğenileri:
    9
    Cevap: Yardıminiz lazm

Tesekkurler ve kb yin acele ile açtım ama düzeltmeler yinede sağolsun faka t yemleri dök demiştiniz yemler taze ve güzel gözüküyor neden dök dediniz ben simdiki kullandığım yemi de komşudan almistim kullandim ama yinede buraya foto atarım tekrardan teşekkürler

4. Emre Ünaldı

Beğenileri:
    9
    Cevap: Kuslarimin son durumu ve açık yem hakkında

Bu arada yemler açıkta değil kaplarında duruyorlar

5. Yusuf Kürşat AKKUŞ

Beğenileri:
    228

Açık yem değilse sıkıntı yok kullanın açık yemse hasta eder diye dedim süresi geçmişse

6. Emre Ünaldı

Beğenileri:
    9

Paketi yem açık değil

Sayfayı Paylaş