Karadeniz Pet

Kuşlarımın YAŞLARI , CİNSLERİ VE IRKLARI

• Konbuyu başlatan Ahmet ŞAHİN
  • Başlangıç tarihi
A

Ahmet ŞAHİN

Guest
İyi aksamlar arkadaşlar hepinize , bir kuşum vardı hala cinsiyetini çözemediğim ve yanına bir kuş daha aldım , yani anlasıyo gibiler cinsleri aynı olan 2 erkek anlasamıyormus dıye bılıyorum . Sizden yardım almak ıcın fotograflarını atıcam bana yaşlarını , dişi mi erkek mi ve ırklarını söylersenız çok sevinirim...

No : 1

No : 2

Üstteki dişi alttakide dişi gibi geldi bana

bilgilerinz için teşekkür ederim , biraz daha kesin ayırntılı bilgi veren olursa cok daha fazla sevınıcem .. + güncel

Hocam ceredeki maviligi bi benmi goruyorum ikiside erkek bunlarin delikllerin etrafina iyi bakin

Ya bende emin değilimde , bakıyorum cok iyi anlasıyolar birbirlerine kasıyolar falan bilmiyorum bende emin olmak ıstıyorum :S

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:47 -->-> Daha önceki mesaj 19:25 --

varmı kesin bilgisi olan kaldım öyle cidden ya :S

Ya bende emin değilimde , bakıyorum cok iyi anlasıyolar birbirlerine kasıyolar falan bilmiyorum bende emin olmak ıstıyorum :S

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:47 -->-> Daha önceki mesaj 19:25 --

varmı kesin bilgisi olan kaldım öyle cidden ya :S

ustteki erkek alttaki dişi bence. üstteki fotodan çok net anlaşılmıyor beyazlık mı yoksa açık mavilik mi

bir de iki erkek zor anlaşır ama iki dişi anlaşabilir hatta sırtına ayak atıp ağzına yem bile kusabilir

yaşlarına gelince 4-5 aylık civarı en fazla

Ustteki erkek
Alttaki dişi diye düşünüyorum.

Geri