petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşlarımın Yeni Kafesi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Resimleri' forumundadır ve TayfunErbilen tarafından 5 Temmuz 2013 başlatılmıştır.

1. TayfunErbilen
    Gizli

Yakın zamanda yurt dışına gideceğim, kuşlarıma babam bakacak :) Dolayısı ile çok ilgilenemeyebilir, malum iş güç en azından iş saatlerinde kuşlarım yalnız kalacaklar.. Biraz olsun sıkılmamaları için geniş bir kafes aldım, içini güzelde döşüyorum bakalım henüz bitmiş değil. Zaten diğer kafesleri çok küçüktü, iyide oldu böyle :) Kafes için tavsiyeleriniz var ise onlarıda duymak isterim.

Ve tabi henüz alışamadılar kafese :) Bu arada kuşlar kafes değişikliklerini severler mi? Alışma süreçleri tahmini ne kadardır? Yeme içme gibi sorunlar yaşanır mı yeni kafeste.. Teşekkür ederim :)

2. Kafesiniz hayırlı olsun. Cennet papaganini kendi türü hariç hiçbir kuş türüyle aynı kafese koymayınız.

3. Ethem AVCI

Ethem AVCI Member

Beğenileri:
    4
    Tünekler çok aşağıda kalmış bence yukarı çıkarmalısınız.Kuşlar belli yukarı alışmışlar ve resimlerdede göründüğü gibi o şekil duruyorlar.

4. TayfunErbilen
    Gizli

Teşekkür ederim. Ancak bu tarz bilgileri bende okudum ve kuşlarım birbiriyle çok iyi anlaşıyor, sürekli gözlemliyorum ve bir sıkıntı göremedim.

Evet bir tanesini çıkarttım yukarıya, kuşlar aslında daha ilk kez girdiklerinde çektiğim için yabancılık çekmiş olabilirler diye düşünüyorum :)

5. Mehmet ŞEKER
    Gizli

ilk defa muhabbet kuşu ile cennet papağanını aynı kafeste gördüm :)

6. TayfunErbilen
    Gizli

Normalde aynı kafeste kalmıyorlar papağanımın ayrı kafesi var elbette :) Ancak genelde dışarı saldığımda hepsi bir kafese girip keyif yapıyor :eek:

7. Ali DOĞAN
    Gizli

3 oda 1 salon mu o kafes ?

8. TayfunErbilen
    Gizli

dublex 2 katlı birde terası var :D :p

9. Devran ZENGİN

Devran ZENGİN New Member

Beğenileri:
    0
    ilginç :))

10. Ali Alp ÇOŞAN

Ali Alp ÇOŞAN Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    1
    Bence cenneti mubişlerle ne kadar anlaşsalarda aynı kafesde bırakmayın,belli olmaz bir anda kavga çıkar baskınlık mücadelesi olur falan

Sayfayı Paylaş