petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuslarımın yeni yeri :)

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve erdal beyazıt tarafından 15 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. erdal beyazıt

Kuşlarımın yeni yeri :) çok düşündüm önceki yeri soguk odaydı sıcak bi yer bulabilmek icin burayı buldum kötü tarafları ve iyi taraflarını söylermisiniz yorumlarını bekliyorum herkezin tavsiyesi benim icin cok önemli.[​IMG][/url][/IMG]

2. ismail baktır

biraz ortamdan uzak kalmışlar ayrıca kapı açılıp kapandıkça cereyanda yapabilir bilgilerinize

3. Adem PEHLİVAN

Yeni yerleri hayirli olsun bence manzaralari kisitlanmis ama sicak ortam olmasida avantaj..

4. erdal beyazıt

cereyanda kalıcak tarafta degiller iki tarafıda kapalı ön taraftan tam almaz diye düşünüyorum öbür oda soguktu o yüzden buraya aldım

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:32 -->-> Daha önceki mesaj 00:31 --

evet biraz manzara kısıtlandı ama kısı atlatana kadar hepde eş tutana kadar biraz burda kalmaları daha iyi galiba

5. ismail baktır

siz bilirsiniz demek istediinizi anladımm kapı açılınca kapının üst kısmı tam kafesi yarılıyor doğru mu ordann cereyan yapabilir diye düşündüm ben ama dediğim gibi siz bilirsiniz

6. erdal beyazıt

tşkrler dogru söyliyosunuz ona dikkat etmem gerekir

7. ismail baktır

rica ederim kardeşimm sağlıklı hobilerr

8. Deren Görkem YETİKER

ev kapısının hemen üstünde bulunması iyi olmamış bence.. kapı her açıldığında bizim etkilenmediğimiz ama o tatlıların üşüyeceği soğuklar oluyor.en ufak bir serinlikte hemen hasta oluyorlar.bence oturduğunuz odaya alın kuşlarınızı

9. erdal beyazıt

Deren hanım ben pek anlamıyorum kusuruma bakmayın ama bilen kişiler kusların yüksek ve sesin olmadıgı bi yerlere koyun dediler cift olmaları icin

10. Deren Görkem YETİKER

o doğru haklılar çiftler genelde sessiz ortamlarda olmalı ama üşütebilirler orda yazık onlara :(

11. modernmabuse

Beğenileri:
    1
    Olmamış dostum, benim bile içim daraldı.

12. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Erday bey eğer kapı açıldığında hava akımı olmuyorsa sıkıntı yok.Birde yüksek derken o kadar yükseklere gerek yok diye düşünüyorum baş hizasında koyabilceğiniz bir yer varsada olur.Kuşlarınız anlaştıktan sonra her türlü yavru alırsınız sorun olmaz :) Yükseklik o kadar sorun değil ama sessiz sakin olması lazım ortamın.

13. erdal beyazıt

soguk odada olmaları dahamı iyi sizce ?

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 00:59 -->-> Daha önceki mesaj 00:57 --

hava akımı olmuyo nedenı ise icerde baska biyer acık degil suan evde en müsait en sıcak olabilcek yerlerden birisi soguk odaya koydum 2 gun kaldılar üşüdüklerini farkettim

14. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Erdal bey sıkıntı olmaz o zaman.Çünkü alternatif koycak yeriniz yoksa tabikide orda durmaları mantıklı olan.Sessiz sakin kimsede rahatsız etmez :)

15. erdal beyazıt

:) inş bı sıkıntı olmaz onlarla beraber 2 günüm ama icim icime sıgmıyo :)

16. Mehmet ÖZEL

Mehmet ÖZEL Active Member

Beğenileri:
    0
    soğuk odada kalmalarından iyidir genede.

Sayfayı Paylaş