Karadeniz Pet

kuşlarımın yuvalık taktığımda dışarı çıkmasına geek var mı ?

• Konbuyu başlatan Üye silindi 6768
  • Başlangıç tarihi
Ü

Üye silindi 6768

Guest
arkadaşlar yavruluk yeri yok kafeste bende mecburen kafesin ağzına takıcam bu durumda onlar dışarı çıkamıcaklar yavrular çıkana kadar bu normal mi yoksa çıkmaları gerek mi ?

zaten yumurtlama döneminde uçmamaları gerekiyor bildiğim kadarıyla.

Eşe atılan kuşları dışarı çıkartmamak gerek hatta kafesin yerini değiştirmemek ve kuşları rahatsız etmemek gerek.

Çiftlesme döneminde kuşlarınızı salmayın.

peki yuvalığı ne zaman takıyım çiftleştiklerini gördüğüm zaman mı yoksa kafama göre mi ?

card okuyucu kayıp oldu atamıyorum aslında yuvalıkla ilgilide sorunlarım var videoya aldım ama card okuyucu aldığımda atıcam video

Konuyla ilgili olmayabilir ama yeni üyeyim mazur görün :)

Benim bir kuşum var erkek 1 yaşında. Birde dişi aldık ona.Kafeslerinde yavruluk var. Dişi bütün gün orda oturuyor.Erkek de girdiğinde dişi kaçıyor.Birbirlerini atıyorlar yavrulukltan.Haa bu arada kuşu alalı yeni değil,bayağı oldu. ;)

Konuyla ilgili olmayabilir ama yeni üyeyim mazur görün :)

Benim bir kuşum var erkek 1 yaşında. Birde dişi aldık ona.Kafeslerinde yavruluk var. Dişi bütün gün orda oturuyor.Erkek de girdiğinde dişi kaçıyor.Birbirlerini atıyorlar yavrulukltan.Haa bu arada kuşu alalı yeni değil,bayağı oldu. ;)

yeni aldığın kuşun yaşı küçüktür çiftleşmek istemiyodur kaçıyodur belki bilemiyorum

Geri