Karadeniz Pet

Kuşların Boyle Davranması Normalmı?

Sado Çakır

Yeni Üye
Videodakı Birinci Kafesdekı Kusların Yavrularını Dun Altından Alıp Sattım 35 Gunluk Olmuslardı Suanda Dısı YUvalıgı Kemırmeye Basladı Yıne Aceba Dogurcakmı Ondanmi Böyle Davranıyor. 2Ci Kafesdekıler İse akıllı yemlık astım Ama Akıllı Yemlıge Yaklasmıyorlar Icınde 2 tane Normal Yemlık Var Ondan Yıyorlar Sureklı Akıllı Yemlıge Alışırlarmı Sızce Ufak yemlıklerı Çıkartayımmı?
[YOUTUBE]watch?v=PjizRFnvDO0&feature=youtu.be[/YOUTUBE]

normal yemlikleri çıkartıp denemelisin zaten akıllı yemlikten yem yemeye başlıyınca alt kısımda kabukları göreceksin

Maşallah kuşlarınıza. Dişi yeniden yuva hazırlığı yapıyor inşallah yeni yumurtalar yolda. Akıllı yemliği hiç kullanmadım ama normal yemlikleri çıkarabilirsiniz. Bu hayvanlar içgüdüleriyle hareket ediyor v yemek yeme de içgüdüsel. Nerde olsa bulur yerler. Selametle...

Maşallah kuşlarınıza. Dişi yeniden yuva hazırlığı yapıyor inşallah yeni yumurtalar yolda. Akıllı yemliği hiç kullanmadım ama normal yemlikleri çıkarabilirsiniz. Bu hayvanlar içgüdüleriyle hareket ediyor v yemek yeme de içgüdüsel. Nerde olsa bulur yerler. Selametle...

inş yumurtalayacak tekrar Normal yemlıklerı cıkartayım ozaman takıp edeyım kabuk fazla gormedıydım alt tarafda dıger ılk vıdeodakı cıftler akıllı yemlıkden yıyor ıkıncı yumurtada yatanlar akıllı yemlıge yaklasmıyor

Son düzenleme:
inş yumurtalayacak tekrar akıllı yemlıklerı cıkartayım ozaman takıp edeyım kabuk fazla gormedıydım alt tarafda dıger ılk vıdeodakı cıftler akıllı yemlıkden yıyor ıkıncı yumurtada yatanlar akıllı yemlıge yaklasmıyor

Akıllıyı mı çıkaracaksın normali mi :D

Geri