petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşların bunları yemesı sakıncalımı ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Bendüldül tarafından 24 Mayıs 2016 başlatılmıştır.

1. Bendüldül

Beğenileri:
    1
    Atkadaslar1 ciftim var muz , karpuz , cilek , kivi , marul , haşlanmış patetes...

Ozellikle karpuza deliriyorlar bugun ince bir dilim karpuz koydum dış kapuguyla birlikte , yemişler hayret ettim kafam kadar büyüklükte marulu yemisler bisey kalmamış hepsini somurmüşler , elimi kafesin icinden boş kabı almak icin sokuyorum elimi bile hemeye calisiyorlar bukadar aç kuşlar gormedim , babam bu sabah kafeslerine sucuk atmisti onu bile yemisler, verdigim yiyecekler sizce zararlimi , 2 haftadir veriyorum hic bir sorun olmadi ama yinede size sormak istedim .

#1 Bendüldül, 24 Mayıs 2016
    Son düzenleme: 24 Mayıs 2016
  2. Alparslan66

Beğenileri:
    5
    Marulu öyle cok buyuk verme karpuzda aynen bunları sık verme ishal yapar kuşları onun haricinde bi sıkıntı olmaz ver

3. Bendüldül

Beğenileri:
    1
    4 günde 1 veriyorum marul vs.

4. Alparslan66

Beğenileri:
    5
    Peki ishallik durumlari varmi dıskilari nasil

5. Kahraman KÖROĞLU

Kahraman KÖROĞLU İstanbul - Maslak 0538 581 96 82
    Yönetici

Beğenileri:
    738
    hafta da 1 tadımlık büyüklükte zarar gelmez mevsimsel meyvelerden. ama sucukmus pastırma peynir vs... gözünü seviyim bu canlı bir kuş :)

Sayfayı Paylaş