petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşların burda durması ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve erdal beyazıt tarafından 17 Ocak 2014 başlatılmıştır.

1. erdal beyazıt

Kuşlarımın burda durması sakıncalı mı yeni aldım cift olmaz dediler burda dururlarsa ama öbür odalar soguk bu odayı kullanıyoruz sıcak diye. Yorumlarınızı bekliyorum ne yapmam gerek ?yavru verme olasılıgıda olmaz dediler .[​IMG][/url][/IMG]

2. Efe Çalışkan

camdan soguk gelmıyorsa sorun olmaz ama daha yuksek bı yere asman daha ıyı olur duvara bı vıda monteleyerek.. ayrıca neden eş olmaz dediler km dedi bunları daha acık yaz kuslarında bı resmini at

3. erdal beyazıt

daha yüksek biyer yok soguk oda var soguk odayada icim el vermedi .kuşllarım bunlar daha 3 gün oldu [​IMG][/url][/IMG]

4. Yasin ZORLU

yuvalık tak :D çok iyi kızışmışlar.

Takılıymış zaten :)

5. erdal beyazıt

yok hacı yuvalık varda daha ciftlesmediler :D sadece yanlarına yaklastıgımda dişi gagasına vuruyo erkegin ama tık yok :D

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 20:49 -->-> Daha önceki mesaj 19:57 --

kimsenın yorumu yokmu iyi veya kötü

6. AliismailERTAŞ

AliismailERTAŞ Active Member

Beğenileri:
    0
    Sen görmeden de çiftleşe bilirler

7. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Kuşlarınız kızışmış durumda.Kafesin bulunduğu yer sessiz sakin ve giren çıkan fazla olmuyorsa yer olarak bir sıkıntı görmüyorum.Erdal bey en kısa sürede yavru almanız dileği ile.

#7 Volkan SARSAN, 17 Ocak 2014
    Son düzenleme: 17 Ocak 2014
  8. erdal beyazıt

tam tersi oturma odası öbür odalar soguk bazılarıda diyo bu farketmez ne kadar sesde olsa giren cıkanda olsa yavru olmama gibi bi durum olmaz kus istedikten sonra diyo

9. Volkan SARSAN

Volkan SARSAN New Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Ortama alıştıklarından sonra her türlü yavru alırsınız.En fazla kuluçka döneminde sesli bir ortam olursa etkileyebilir.

10. Mehmet GÜLER

Mehmet GÜLER New Member

Beğenileri:
    1
    Maşallah cayir cayir yaniyo kuşlar:))

11. erdal beyazıt

cok tşkrler daha bi ciftlestıgını görsem gam yemiycem bunlar görnşte ateşli :D ikiside kardeş gibiler :D

12. filiz Tohum

erdal bey yalnız değilsiniz bizim kuşlarda aynısı ve 6 aydır beraberler :) ve hala tık yok :)
    sabredin elbet birgün olur :)
    maşallah bu arada güzel renkte yavrular olur :)

13. erdal beyazıt

bnm daha bir hafta bile olmadı filiz hanım icime sıgmadı soguk odada bırakmak yanıma aldım.yavrularını görmeyide cok istiyorum sabredicem artık :) bazı arkadaşlarımın da aynı şekilde oturma odalarında ve yavruları olmus hayırlsıı artık :D

14. Ertan81

Ertan81 Guest

Bende oturma odasinda besliyorum, 2 yumurta yapti ikisinide kirdi , 1 tanesini yuvadan atmisti bugun gördüm.

15. erdal beyazıt

inş hepsi aynı şeyi yapmaz :D

Sayfayı Paylaş