Karadeniz Pet

Kuşların çiftleşme sesi

• Konbuyu başlatan kartall82
  • Başlangıç tarihi
K

kartall82

Guest
Arkadaşlar bugün akşam eve geldiğimde kuşlar cok sesizlerdi bende kus sesleri dinlettim 15 dk biraz karşılık verdiler ama sonra dinlemekten vaz geçip uyuklamaya başladılar bende kapattım.
Sonra internette kus çiftleşme videosuna bakim derken kuşların çiftleşme seslerini duyunca benim kuşlar delirdiler :eek: nasıl bağırısiyorlar nasıl birbirini kaşımaya ve öpmeye başladılar birbirlerine kusuyorlar ben de hamen videoyu indirip 1 saatten fazladır kuşlara dinleyip izledim arada disi kus kanatlarını aşağı sarkitip basini egip erkeğe bakıyor sonrada erkek öpmeye başlıyor dişi erkeğin ayağını resmen kendisi sırtına atmaya çalışıyor ama erkek yanaşmıyor
normal şartlarda bu dediklerimin hic birini yapmıyorlar acaba gündüzleri ise giderken çiftleşme sesini açıp aksam geldiğim de kapatırsam bizim (sözde) erkek :D faliyete geçer mi ?
kuşlar açısından sıkıntı olur mu ?:D:D

:D :D :D İyi taktikmiş bende denicem. Sizin dişi erkeği halletmesin :D

Etkisi olabilir. hayvanlarda sürü psikolojisi var sonucta :) ayrıca buna benzer konular da acılmıstı oradan da yorumlara bakabilirsiniz.

Ben de yaptım ama benimkilerde işe yaramamıştı :

1. sonucunda sağlıklı ve güzel yavruları olduktan sonra benim açımdan bir sıkıntı yok

2. onur kardeşim rica edersem hatırladığın konuların link lerini yazarmisin

3. erman İnşallah dediğin gibi olurda bizede yavru almak nasip olur

4. ayse bacim senin kuşların durumu benimkilerden de vahim ozaman :D

Geri