petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

Kuşların çiftleşme sesi

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve kartall82 tarafından 23 Eylül 2013 başlatılmıştır.

1. kartall82

kartall82 Guest

Arkadaşlar bugün akşam eve geldiğimde kuşlar cok sesizlerdi bende kus sesleri dinlettim 15 dk biraz karşılık verdiler ama sonra dinlemekten vaz geçip uyuklamaya başladılar bende kapattım.
    Sonra internette kus çiftleşme videosuna bakim derken kuşların çiftleşme seslerini duyunca benim kuşlar delirdiler :eek: nasıl bağırısiyorlar nasıl birbirini kaşımaya ve öpmeye başladılar birbirlerine kusuyorlar ben de hamen videoyu indirip 1 saatten fazladır kuşlara dinleyip izledim arada disi kus kanatlarını aşağı sarkitip basini egip erkeğe bakıyor sonrada erkek öpmeye başlıyor dişi erkeğin ayağını resmen kendisi sırtına atmaya çalışıyor ama erkek yanaşmıyor
    normal şartlarda bu dediklerimin hic birini yapmıyorlar acaba gündüzleri ise giderken çiftleşme sesini açıp aksam geldiğim de kapatırsam bizim (sözde) erkek :D faliyete geçer mi ?
    kuşlar açısından sıkıntı olur mu ?:D:D

2. Gökhan KARAALİ

:D :D :D İyi taktikmiş bende denicem. Sizin dişi erkeği halletmesin :D

3. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
    Etkisi olabilir. hayvanlarda sürü psikolojisi var sonucta :) ayrıca buna benzer konular da acılmıstı oradan da yorumlara bakabilirsiniz.

4. ermann

ermann Member

Beğenileri:
    2
    okadar nijer tohumları havuçlar mamalar hikayemiş bak dinlet sesi al yavruları :D

5. Aysetursak

Ben de yaptım ama benimkilerde işe yaramamıştı :

6. kartall82

kartall82 Guest

1. sonucunda sağlıklı ve güzel yavruları olduktan sonra benim açımdan bir sıkıntı yok

2. onur kardeşim rica edersem hatırladığın konuların link lerini yazarmisin

3. erman İnşallah dediğin gibi olurda bizede yavru almak nasip olur

4. ayse bacim senin kuşların durumu benimkilerden de vahim ozaman :D

7. Onur TOPAL

Onur TOPAL Active Member
    Altın Üye

Beğenileri:
    0
  8. Tuan MAKSEL

Hangi video bizde dinleyek link atarmisin

9. kartall82

kartall82 Guest