petshop
petshop

1. Türkiye'nin en büyük Muhabbet Kuşu Forumuna Hoşgeldiniz
    Eğer sitemize yaptığınız ilk ziyaretiniz ise, lütfen öncelikle Forum Kurallarını okuyunuz. Forumumuzda bilgi alışverişinde bulunabilmeniz için Kayıt olmalısınız. Üye olmayanlar forumumuzdan yararlanamazlar.
    Eğer zaten kayıtlı kullanıcı iseniz, lütfen kullanıcı adınız ve şifreniz ile, Giriş yapınız. (Sitemize üyelik ücretsizdir)

Notu Gizle

kuşların çiftleşmesi için neler gerekiyor ?

Konusu 'Muhabbet Kuşu Diğer Sorular' forumundadır ve Bilge Fidan tarafından 18 Aralık 2013 başlatılmıştır.

1. Bilge Fidan

Merhaba arkadaşlar, bademe eş buldum ama bademden biraz büyük. yani badem 7 aylık bulduğum kuşun ne kadarlık olduğunu bilmiyorum eğer büyükse bu onların çiftleşmesine herhangi bir sorun yaratır mı ? ayrıca ben çifleştirmek istiyorum. bunun için ne yapmam gerekiyor kafes için neler almam gerekiyor bununla ilgili bilgilendirirseniz çok mutlu olurum :):rolleyes:

2. hüseyin duman

hüseyin duman New Member

Beğenileri:
    0
    iki kuşun da yaşını doldursun üretime ondan sonra geç

3. Onur TEKİN

Çifleşmek için kuşların hazır olması gerekir. Ayrıca kuşların birbirine alışması da bir süreç gerektirir. Süreç sonunda da eş tutup tutmayacakları bilinmez.

Kuşların kızışması için mama, mürekkep balığı kemiği ve nijer tohumu kullanıyorum ben.

4. Okan Şenol

Okan Şenol Active Member

Beğenileri:
    1
    bademide yanına al git, petshopmu olur üreticimi olur orasını sen bilirsin.badem eşini kendi seçsin,seçecek ama ilerde eş olup çiftleşecekler diyede bişey yok.kuşların eş tutsun geri kalan teferruat anlatılır burada sana

5. Tahsin ÖZDEN

aynen hocam çiftini bulsun 15 gün sonra yumurta sözü benden :)

6. Bilge Fidan

tamam onları ben bugün petshoptan alıcam. hemen çiftleşmeyebilirler veya dediğiniz gibi uyuşmaya bilirler belki.

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 13:33 -->-> Daha önceki mesaj 13:32 --

komşumuzun var kuşu bakmak istemiyor erkek dedi o yüzden ben alırım dedim. belki bademle uyuşabilirler bilmiyorum denicem en azından. birde bunların yumurtlamaları için kutu gibi birşey oluyormuş sanırım talaş falan koyuluyor diyorlar ama ben tam olarak net bilgi sahibi değlim bu konuda.

Sayfayı Paylaş