Karadeniz Pet

Kuslarin çiftleştiğini görmeden çiftleştiğini anlayabilirmiyiz

Mesbüş

Meraklı Üye
Ustalarım kuşlarımın artık yavru vermesi için çok sabirsizlaniyorum öpüşüyolar birbirlerine yem kusuyolar uzun bi süre geçti artık beklemekten yoruldum yavruluğa hiç ama hiç girmiyolar yavruluğa girmeleri için cezbedici şeyler koyuyorum tünelleri bile yavruluğa yakın yaptım bu zamana kadar yaklaşık 20 gün önce 1 kere çiftleştiklerini gördüm daha hic görmedim kalamar kemiği vardı hemen yediler yenisini koyucam yumurta maması verdin yemediler Nijer koymayı düşünüyorum ama yavruluğa girmelerini saglayamadim hiç nasıl olucak artik bilmiyorum hersey normal hiç bi engel yok kafesi rahatsız edicek hiç bişey yok sabah saat 7 de evden çıkıyorum akşam 6 ya kadar hiç bi şekilde odasına girilmiyor rahatsız edilmiyolar yem su hep taze kalamar kemiği mama taşı yiyorlar havuç koydum az bişey yediler cok az ama artık ne yapmam gerek bilmiyorum ikiside kızışmış durumda erkek sürekli gagasini tunege sürüyo kur ötüşü yapiyolar ama hiç hareket görmedim ne yapmak gerekir lütfen yardım

Onlar Gerekeni Yapar Acele Yapma Belki Hazır Değillerdir :) Ayrıca Yuvalığı Tak Onlar Farkında Olacaktır Durumu Zaten.Acelede Etme İçine Bişeyler Atma Kendisi Düzenlesin İçini Ben Benimkileri 1 Kez Gördüm 3 Kez Yumurtaya Yattı Ama :)

Okuyup yorum yaptığınız için teşekkür ederim eksik olan bişi varmi kuşlarım için

siz herşeyi yapmışsınız gerisi onlarda sabırlı olun inşaallah yavru alırsınız :)

Teşekkür ederim inşallah :)

Geri