Karadeniz Pet

kuşların cinsıyeti türü ve yası hakında bılgi verırımısısnız?

• Konbuyu başlatan spawn59
  • Başlangıç tarihi
S

spawn59

Guest
yardımcı olursanız sevinirim

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:42 -->-> Daha önceki mesaj 22:37 --

[/COLOR]
eo4l37.jpg
[/url][/IMG]
wjbRZj.jpg
[/url][/IMG]
epJVZq.jpg
[/url][/IMG]
eN0JMk.jpg
[/url][/IMG]

Moderatör tarafında düzenlendi:
1,5-2 aylık yerli fotoğraf net değil ama beyazlık var gibi dişi gibi duruyor. ceresini flaşsız cekerseniz daha net fotoğraf daha net bilgi sağlar.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Daha yuvadan yeni atlamış bir erkek.

10 numara ele alıştırmalık erkek yavru maşallah

teşekkür ediyorum yeni resimler yukledim alalı daha 4 gün oldu

Banada erkek gibi geldi. Daha yeni yeme düşmüş yavru :)

peki arkadaşlar bana alışması için ne önerirsiniz???

ilk aldıgım gün yedi ama şimdi yemlıge alıstıgı icin kacıyo elime alıp hayvanın canını acıtmakta ıstemıyorum cok ufak cunku ayrıca cokta sessiz :)

Zaten elinle avuçlayarak kesinlikle alma eģerki eğitmek istiyorsan yani onun güvenini kazan ona zarar vermeyeceğini hissettir :)

5 Haftalık hollanda kırıgı erkek yavru cok güzel maşallah :)

form dan edindiğim bilgilerle ufakta olsa bişey söylemek istiyorum.
Hocam kuşu eline al avucunda sev. kafasını okşa bunu yap emin ol alışacaktır. ben o şekilde alıştırdım.avucumda uyuttum. pişman olmazsın. öyle avucuna alma flan diyorlar alakası yok. kafesinden avucuna al. avucunda sev.yanaklarını kaşı. alışacaktır. zaten kuşun tam alıştırmalık.benim kuş kovsamda gitmiyor artık.

Kuşun Erkek Olduğu İçin Şanslısın Bizim Kuşu Erkek Diye Aldım Dişiymiş Çok Isırıyor Kafesi Ellemeye Kalksam Koşa Koşa Gelip Isırmaya Kalkıyor.Ama Erkeklerde Böyle Bir Problem Olmaz Sanırım. Hemen Acele Etme Önce Elinde Yemek Yedir. Sonra Parmağa Gelmeye Başlıyor.

Geri