Karadeniz Pet

Kuşların cinsiyetinin değişti bilin bakalım cinsiyeti noldu ?

Mudo DURMUŞ

Emektar Üye
Kuşum Bulut yeme düştüğü gün aldım geleli 1.5 ay oldu 2 haftadır konuşmaya başladı 3 kelime öğretip ele omza alistirabildim iş güçten anca bu kadar oldu. Konuya gelecek olursak kuşum cinsiyeti değişti cinsiyetini biliyorum ama soylemicem sizlerinde bu cinsiyet konusunda ne düşündüğünüzü merak ediyorum. Şu an ki Cinsiyeti nedir arkadaşlar?
735cd98f5b61af0f16c53473949678f0.jpg

265965a86cdf824c44f8424778238648.jpg

bf8cc48db07d3320b5c8cc860f3a7992.jpg

b74b0238baf2396556f107b187c96c97.jpg

3db904b60c0db6543d2f969f45c00311.jpg

dişi dişidir ne yapsa yeridir.)

Dişi olduğu ilk fotoda belli zaten. Erkek çıktı derseniz çok şaşırırım :)

Disiye döndü kuş :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 22:40 -->-> Daha önceki mesaj 22:40 --

Yok yok dişiye döndü kuş erkeklik gitti

aslinda kus sende belli bir sure akalirsa sesindende anlayabikirsin degisik tonlarda degisik sesler cikarirsa erkek yok eger tek tonda yaklasik olark ayni tur sesler cikarirsa disidir

Aslında kuşun cinsiyeti değişmiyor. Kuşlar çok yavruyken cere rengi oturmadığı için yanıltıyor. Aynı durumu ben de yaşadım.

Ben erkek diycektim vallahi nasıl dişi yahu masmavi cere

ayrıca kardeş hiç kuşun cinsiyeti değişir mi olur mu hiç öyle şey :D

normalde bu sekilde cere rengine bakarsak erkek ama cere açılıyor ve hareketleri ısırması falan hep dişi olduğuna inandırıyo
bccdee3817295baee75f75392298cba4.jpg

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 23:09 -->-> Daha önceki mesaj 23:08 --

Aslında kuşun cinsiyeti değişmiyor. Kuşlar çok yavruyken cere rengi oturmadığı için yanıltıyor. Aynı durumu ben de yaşadım.
Aynen kardeşim daha 30 günlük falandi aldığımda oturmamisti cere

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 01:08 -->-> Daha önceki mesaj 23:09 --

[MENTION=6387]Levent ACAR[/MENTION] sen ne diyorsun usta disiye mi dönmüş sence de bizim ufaklık

Moderatör tarafında düzenlendi:
Birkaç fotoğraf daha bakmak gerek ancak bence kuş erkek..
Üstteki çere fotoğraflarından 1. sıradakine benziyor senin kuş.
Bu arada mentionu yapamamışsın, tesadüfen gördüm konuyu. :)

abi arkadasn dedigine gore zaman gectikce daha aciliurmus ddahada beyazliyrlar buda disi oldugunu gostermezmi

Çok tatlı bir dişi olmuş bu yaramazMaşallah bu dişiye

Sent from my iPhone using Tapatalk

burun delikleri beyaz dişi o yüzden

Şuanda kuş hem erkek hem de dişi olabilir henüz tam netleşmemiş. 1 aya netleşir. Kişisel fikrim dişi olduğu.

Birkaç fotoğraf daha bakmak gerek ancak bence kuş erkek..
Üstteki çere fotoğraflarından 1. sıradakine benziyor senin kuş.
Bu arada mentionu yapamamışsın, tesadüfen gördüm konuyu. :)
Mobil takılınca mention da biraz sıkıntı usta :) 1 aya tam açılmazsa cere erkek derim ama cere ufak ufak değişiyor hele hal hareket ısınması falan tam dişi hareketleri. Tam emin olmamakla birlikte disiye dönüyor galiba :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:27 -->-> Daha önceki mesaj 17:25 --

Çok tatlı bir dişi olmuş bu yaramazMaşallah bu dişiye

Müthiş tatlı şimdi bide konuşmaya başladı ki görme ama bi ısırmasi var ki aman amann tuttu mu koparıyor

Mobil takılınca mention da biraz sıkıntı usta :) 1 aya tam açılmazsa cere erkek derim ama cere ufak ufak değişiyor hele hal hareket ısınması falan tam dişi hareketleri. Tam emin olmamakla birlikte disiye dönüyor galiba :)

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 17:27 -->-> Daha önceki mesaj 17:25 --

Müthiş tatlı şimdi bide konuşmaya başladı ki görme ama bi ısırmasi var ki aman amann tuttu mu koparıyor

Bilirim dehşet ısırır bücürler Benim Yumoş hanım da Başlarda çok sert ısırıyordu,şimdi acıtmıyor amaErkekli dişili bir oyuncak oynuyorlar ki sormaIkisini birden ekmek arası yapasım geliyor o derece yani

Bilirim dehşet ısırır bücürler Benim Yumoş hanım da Başlarda çok sert ısırıyordu,şimdi acıtmıyor amaErkekli dişili bir oyuncak oynuyorlar ki sormaIkisini birden ekmek arası yapasım geliyor o derece yani

Benim ufaklık tüyde o yüzden isirmasi şiddetli sanırım ısırmiyordu normalde tuye girene kadar valla tam böyle köfte ekmek yapilacak tatliliktalar

Geri