Karadeniz Pet

Kuşların cinsiyetinin değişti bilin bakalım cinsiyeti noldu ?

Kesinlikle öylelerMubişler stres atmaya birebirErkek olan konuşuyor,boyuna bakmadan saklambaç oynuyor bizimle,gördüm seni Maviş deyince cicikuşum aşkım diye Konuşa Konuşa kaçıyor yer cücesi

Sent from my iPhone using Tapatalk

Kesinlikle öylelerMubişler stres atmaya birebirErkek olan konuşuyor,boyuna bakmadan saklambaç oynuyor bizimle,gördüm seni Maviş deyince cicikuşum aşkım diye Konuşa Konuşa kaçıyor yer cücesi

Hahahahah bak helee valla sevgi herşeyin anahtarı sevgiyle yaklaşani karşılıksız bırakmaz sırnasık mubisler

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 21:44 -->-> Daha önceki mesaj 21:41 --

Gün ışığında çekilmiş fotoğraf istiyorum :)
Levent usta al sana gün ışığında çektiğim foto iki gün önce çekmiştim kesin olarak cinsiyet belirleyelim ilerde yanına ya yakışıklı yada güzel alicam
4edbaf6e5024a2b47faad92734cb2902.jpg

Bir de poz vermiş sankiŞu duruşa bak böcek ya☺️

Ben erkek diyorum kuşunuza , bakın görün 1 aya kalmaz erkek gibi mor olur ceresi , dişilerin bu kadar belirgin mavilikte ceresi olmaz. Hal hareketlere gelecek olursak şu zamanda çoğu erkek kız gibi takılıyor aynı tavırlarda bulunuyor , bu onların erkek olduğunu değiştirmez. :)

Önceden benim de böyle bir kuşum vardı. Bizde önce erkek sanmıştık. Sonra dişi olduğu ortaya çıktı. Burun deliklerinin etrafındaki beyazlık daha da artacak zamanla. Dolayısıyla kuşunuz dişi.

Ben erkek diyorum kuşunuza , bakın görün 1 aya kalmaz erkek gibi mor olur ceresi , dişilerin bu kadar belirgin mavilikte ceresi olmaz. Hal hareketlere gelecek olursak şu zamanda çoğu erkek kız gibi takılıyor aynı tavırlarda bulunuyor , bu onların erkek olduğunu değiştirmez. :)
İnşallah ya valla erkek diye aldık cinsiyet değişti dişi olsada baş tacim eğitmeye devam konuşuyor zaten

-- MUHABBETKUSU.COM.TR; Flood Engellendi -->-> Yeni yazılan mesaj 10:43 -->-> Daha önceki mesaj 10:42 --

Önceden benim de böyle bir kuşum vardı. Bizde önce erkek sanmıştık. Sonra dişi olduğu ortaya çıktı. Burun deliklerinin etrafındaki beyazlık daha da artacak zamanla. Dolayısıyla kuşunuz dişi.
1 ay içinde kesin olarak belli olur

Geri