Karadeniz Pet

kuslarin dogustan kor olma ihtimaki var mi

• Konbuyu başlatan Muharrem KARAKOÇ
  • Başlangıç tarihi
M

Muharrem KARAKOÇ

Guest
Yavru kusum sanki kör arkadaslar kendi yavrumdur elimi ta gözüne yaklastiriyorum tepki vermiyor sadeve dokunduğumda kaçıyor

Yem Filandamı Yermiyor? Renk Körü Olur Anlarımda Görlük? :/

Evet kuşların doğuştan kör olma ihtimali var , ben 1 ay öncesine kadar çok güzel bir çek kuşu kör olarak gördüm , dokunma ve ses olayını iyi çözüyorlar yemin yerini bile kendisi buluyordu , uçamıyorlar ama tellere tutuna tutuna gidiyor , hatta yanına da bir dişi atmıştı üretici muhtemelen yumurtlamışlardır şimdiye. :D

Evet kuşların doğuştan kör olma ihtimali var , ben 1 ay öncesine kadar çok güzel bir çek kuşu kör olarak gördüm , dokunma ve ses olayını iyi çözüyorlar yemin yerini bile kendisi buluyordu , uçamıyorlar ama tellere tutuna tutuna gidiyor , hatta yanına da bir dişi atmıştı üretici muhtemelen yumurtlamışlardır şimdiye. :D

Yazık Hayvana :( Renk Körü Olsaymiş Yine İyiymiş Aslında :/

Evet aynen boyle kus malesef kor galiba dokunduğunda tepki veriyor yem fln yemede sikinti yok buluyor yemin yerini

Geri